fb pixel 8 nejhorších věcí, kterými můžete potrápit kolegy v kanclu (anebo oni vás) – G.cz
Vyhledávání

8 nejhorších věcí, kterými můžete potrápit kolegy v kanclu (anebo oni vás)

Nenosit sluchátka a nechávat si zapnutý zvuk, takže každá videoreklama zařve na celý prostor. Nejhorší. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Pokud pracujete tak, že musíte každý den v devět ráno nastoupit do kanceláře a dalších osm a půl hodiny v ní sedíte s lidmi, o které byste jinak ani nezakopli, víte, že takové soužití s kolegy není žádný med. Oni vám nebo vy jim navíc můžete život dost znepříjemnit. Následujících osm věcí v práci fakt nedělejte, pokud nechcete rozpoutat peklo a najít odpadkový koš vysypaný na svém pracovním stole.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.4.2018, 15:41

1. Nechat po sobě tzv. plaváčka

Představa záchoda společného klidně i pro desítky lidí je sama o sobě dost nepříjemná. Když navíc na toaletu nakráčíte a zjistíte, že někdo z vašich kolegů neumí pořádně spláchnout... Nejhorší!

2. Sníst jim jídlo

Jsou věci, co se nedělají. Kamarádům se nedělá do sester, nenadává se na mámy a na cizí jídlo v kanceláři se nesahá.

3. Nechat svoji svačinu hnít v ledničce

Zapomenout na svačinu v ledničce je průšvih. Nejdřív je to dobré, pak se začíná linout nepříjemný zápach a nakonec je to při každém otevření chladničky jako rána pěkně nechutně smradlavou pěstí. Než se zdroj odhalí a vyhodí, je to utrpení.

4. Obědvat ryby

... nebo jiné aromatické jídlo, které si musíte ohřát. A ohřívat ho v nezakryté nádobě, to je taky hrůza. Zaprasíte a zasmradíte mikrovlnku, takže od toho dalších několik dní načichne cokoliv, co do rychlotrouby někdo vloží.

5. Zaparkovat jim na místě

Pokud máte před prací omezený počet konkrétně nepřidělených parkovacích míst, je fakt sviňárna, když jednou náhodou jedete autem, zaparkovat na plácku, kde každý den stojí kolega, co je na vůz odkázán. Už tak je z ranní cesty dost vystresovaný. A nedej bože, že to uděláte třeba nadřízenému...

6. Nebrat si sluchátka

... ale mít zapnutý zvuk. Takže každá videoreklama, která na vás vyskočí, hrozně zařve na celý open space. Garantujeme, že všem okolo vás se z toho brzy rozmůže tik v oku a jednoho krásného dne vás někdo pořádně seřve.

7. Zapomínat, že tam s vámi jsou

Soukromé telefony, nadávky, prdění, krkání, rozepínání kalhot, sundavání bot – to si všechno můžete dělat doma, rozhodně ale ne v otevřené kanceláři. A to platí, ať se tam cítíte sebevíc pohodlně.

8. Dělat z nich na poradách debílky

Porady nemá nikdo rád. Vy se snažíte být kreativní, váš šéf si myslí, že jste lempl a navíc k tomu idiot. Shazovat se navíc mezi sebou, to je ošklivé. Jste na jedné (válečné) lodi stojící proti nadřízeným, na to pamatujte.

A tady 7 povolání, za kterými byste možná rádi utekli do Číny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články