8 nejbizarnějších herních simulátorů – G.cz
Vyhledávání

8 nejbizarnějších herních simulátorů

Vždycky jste chtěli jen stavět města, řídit auta, létat se stíhačkami nebo potápět ponorky. Vaše omezená představivost nás uráží. Naštěstí jsou tu jiní.

Václav Rybář
Václav Rybář 28.3.2014, 09:00

1. Surgeon Simulator

surgeon Simulace chirurga se nebere tak úplně vážně, ale o to je extrémnější. Máte za úkol provést několik operací, v klidu operačního sálu nebo během adrenalinové jízdy sanitkou. Vaším hlavním nepřítelem není pacient, ale samotné ovládání. Velmi originální a stylová hra.  

2. Katawa Shoujo

katawa Simulátor randění s tělesně postiženými dívkami. Nedělám si legraci, v anglickém přepisu japonského názvu se hra jmenuje The Cripple Girl. Naučí vás pokoře a novým balícím taktikám. Třeba jak jít na věc, když dívku nemůžete požádat o ruku, protože žádnou nemá.  

3. Farming Simulator

farming Jede Zetor, jede do hor, orat brambor. V téhle hře můžete sázet, sklízet, opravovat kombajny a budovat farmu, která nakonec ovládne globální zemědělský trh. Ne, to jsme se nechali unést. Ale můžete si vypěstovat vlastní zeleninu. Až si koupíte 3D tiskárnu, třeba si ji budete moci i vytisknout a sníst.  

4. Desert Bus

desertbus Brutální recesistický simulátor jízdy školního autobusu skrz poušť. Jízda je pomalá, volant táhne mírně doleva a silnice je rovná a... nekonečná. Do cíle dojedete cca za osm hodin. A pak vás čeká cesta zpátky. Kdo přežije, může si to dát celé znovu. V téhle hře se pořádají i maratony.  

5. Skiregion Simulator

skiregion Němci jsou posedlí simulátory a firma Astragon jim dává to, co chtějí. Autoři slavného Bus Simulatoru během poslední pětiletky vyrobili asi ČTYŘICET různých simulátorů. Můžete provozovat pilu, řídit odtahovku, plout na jachtě, kočírovat sanitku, bagrovat, překládat kontejnery v docích, organizovat provoz na letištích, šéfovat nadměrným nákladům. Na co si vzpomenete. A taky můžete provozovat ski areál. Se vším všudy. Řídit a opravovat lanovky, kreslit sjezdovky a pak je rolbovat, určovat ceny v horských restauracích, organizovat horskou službu atd. atd.  

6. Popeláři

popelari Počeštěný a zhmotněný sen všech malých kluků, který se inspiroval právě záplavou německých simulátorů. V čem spočívá? Vážně to chcete slyšet? Nás ovšem zajímala hlavně ta jízda na stupačkách a té se tu věnuje trestuhodně málo prostoru.  

7. Kehrmaschinen Simulator

kehrma Simulátor metače, nejbizarnější z německých produktů. Prostě sedíte v multikáře, jedete rychlostí belhající se důchodkyně a snažíte se jet co nejblíž ke krajnici, abyste odmetli všechen sajrajt světa. Nejhorší je stihnout projet křižovatku na zelenou a ukázkově zamést kulatý roh!  

8. Goat Simulator

goatt Taková koza má opravdu těžký život. Chcete si to vyzkoušet? Máte šanci. Simulátor kozy se právě začal prodávat a je to jedna z nejzábavnějších a nejbizarnějších videoher všech dob. Až tady zjistíte, jak dokáže být tohle zvíře nebezpečné. Po zahrání už nikdy nebudete na kozy koukat stejně.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články