8 mužských zvyků, které ženy nikdy nepochopí – G.cz
Vyhledávání

8 mužských zvyků, které ženy nikdy nepochopí

Muži štvou ženy svými protivnými zvyky, ženy štvou muže. Ideální rovnováha, ale pojďme si vysvětlit ty pánské...

1. Čisté prádlo

SmellyClothesContamination purdue.edu Pravidla zní takto: ponožky se mění každý den, tričko vydrží stejně jako trenýrky klidně dva, svetr nebo mikina se dají nosit i týden a kalhoty není třeba měnit za čisté nikdy. Pokud se viditelně neumažou - smiřte se s tím.  

2. Krkání a pouštění větrů

gisfhaphy giphy.com Je to umění a nevyčerpatelný zdroj zábavy - variace zvuku a hlasitosti muže fascinují už od nepaměti. Berte to jako zvláštní formu pískání.  

3. Věci poházené na zemi

dont-know o.canada.com Je to nejpohodlnější a navíc tak máme vždy přehled, kam jsme odložili spodky, talíř s nedojedeným jídlem nebo časopis.  

4. Rychlá jízda

giphguiuiy senorgif.com Ať už máme stařičkou Škodovku nebo nejnovější Lambo, plynový pedál je jako magnet. Potřebujeme vědět, jak rychle to jede a kdy v zatáčce povolí pneumatiky, jinak není náš vztah k vlastnímu autu naplněn.  

5. Láska k žehlení

Budete se divit, kolik mužů bere žehlení jako zábavu a ne jako hloupou otročinu. Je to metodická práce, kombinovaná s intelektuální výzvou. Jak co nejefektivněji a nejrychleji vyžehlit tu košili s pitomými knoflíky? A jak si nejlépe poradit s límečkem, aby na něm nebyly přežehlené čáry? Tohle je lepší než Rubikova kostka.  

6. Neptáme se na cestu

Raději objedeme třikrát planetu, než abychom se zeptali, kde je sakra ten obchoďák. Nechat si poradit je známka slabosti a vrcholné ponížení, muž k této smutné věci sáhne, až když ho k tomu donutí nečekané okolnosti. Třeba vřeštící žena nebo akutní potřeba dojít si na malou.  

7. Sledování sportu

giasdfwphy 4gifs.com Kde jinde zažijete nadšení, zklamání, radost i smutek během pouhých dvou poločasů? Je to adrenalinová i emocionální jízda, navíc si u ní můžete beztrestně zanadávat nebo zařvat "gól!"  

8. Počítačové hry

gipsdfghy senorgif.com V každém muži dřímá kluk. Proto má rád své hračky, hraní si a únik od reality. Teď už musíte chápat, proč trávíme dlouhé hodiny střílením pišišvorů na obrazovce.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články