8 možných scénářů letošních zimních olympijských her

Obrázek uživatele Dominik Landsman
13.02.2018, 16:00

Zimní olympiáda je v plném proudu a česká výprava již začala sbírat medaile. Jak to ale bude dál? Co nás ještě čeká?

Pokusili jsme se nastínit několik možností, na co se ještě můžeme těšit.

1. Hokejisté vyhrají zlatou medaili. Média budou hystericky provolávat, že to je druhé Nagano. Hokejoví znalci se nechají slyšet, že náš hokej je na dobré cestě a opět se vrací na výsluní. Jaromír Jágr oznámí návrat do reprezentace. Na vlně úspěchu se sveze i Dominik Hašek, kterému se podaří svůj Smarty drink udat na třech benzínkách, takže nyní si můžete Smarty drink zakoupit už na pěti místech v České republice.

2. Hokejisté vypadnou ve čtvrtfinále. V médiích vyjdou články s nadpisy jako: „Soumrak českého hokeje“ anebo „Trápení hokejistů pokračuje“.

Hokejoví znalci budou tvrdit, že to je dlouhodobý trend a že český hokej čeká na ten správný impuls, který bohužel stále nepřichází.

Bude se hledat viník této tragédie a až se najde (pozor spoiler – bude to trenér), tak s ním všichni zametou. Pravděpodobně v ulicích Prahy propukne rabování. V ulicích Brna zase kanibalismus, ale ten tam byl už před olympiádou.

3. Fanouškům hokeje už nebudou stačit vlaječky a návleky na zrcátka v trikoloře a začnou si do vlajek balit celá auta a nejspíš i sami sebe. Ulice budou plné vlastenců zabalených do českých vlajek.

4. Martina Sáblíková nakonec tu medaili na „pětce“ urve a politici budou znovu tvrdit, že by si zasloužila vlastní stadion, kde by mohla trénovat. Ten bude slavnostně otevřen v roce 2070 a při otevíračce bude popel Martiny Sáblíkové slavnostně rozprášen na plochu.

5. Biatlonisté získají ještě nějakou medaili a komentátor bude opět hulákat, jaká jsme biatlonová velmoc.

6. Naši borci v severské kombinaci vybojují krásně 75. respektive 83. místo a lidé v České republice i nadále nebudou vědět, co to ta severská kombinace vlastně je.

7. Ester Ledecká vyhraje zlato ve snowboardu a bronz v alpském lyžování, takže vypukne hysterie a lidé budou tvrdit, že Ledecká je nový Jágr. Janek Ledecký napíše muzikál: „Sněžná Ester.“

8. V nějaké disciplíně uspěje český reprezentant, se kterým se vůbec nepočítalo. Bude to senzace a Jan Kraus si ho hned zamluví do své show.

Tady máte 8 dobrých důvodů, proč sledovat zimní olympijské hry.


Komentáře

Doporučeno pro vás