fb pixel 8 koncertů, které letos na podzim obšťastní Prahu – G.cz
Vyhledávání

8 koncertů, které letos na podzim obšťastní Prahu

Podzim se blíží a sním pravidelná kulturní smršť v podobě koncertních vystoupení zahraničních kapel, které letos na podzim navštíví prahu. Zde je 8 nejzajímavějších koncertních vystoupení, kterým byste letos na podzim měli dát šanci.

Martin Miko
Martin Miko 31.8.2018, 09:40

1. Flogging Molly - 4. září - Velký sál Lucerny

Energický americký punk-rock s nádechem Irska navštíví Prahu. Původně měli hrát v Lucerna music baru, ale zájem byl takový, že koncert přesunuli do Velkého sálu Lucerny.

2. Everlast - 20. září - Klub Roxy

Do Prahy se znovu vrací legendární americký písničkář Everlast, který se proslavil jako spoluzakladatel kapely House of Pain. V září vyráží na světové turné v rámci 20. výročí od vydání desky Whitey Ford Sings The Blues. Můžeme se těšit na speciální show plnou zajímavých hostů.

3. GusGus - 4. říjen - Klub Roxy

Islandští elektromágové se vracejí do Čech. Tentokrát s novou deskou s názvem Lies are more flexible, která vyšla letos. Samozřejmě, že je vyprodáno.

4. Flatbush Zombies – 11. říjen – Lucerna music bar

Americkému rapovému triu Flatbush Zombies vyšlo letos v dubnu nové album, které se umístilo v TOP 15 v americkém žebříčku Billboard. FZ se do Prahy vrací v rámci světového turné. O support se postará Kirk Knight and Nyck Caution.

5. Peter Bjorn and John - 19. říjen - Lucerna music bar

Švédská indie-rocková kapela, kterou určitě všichni znáte díky globálnímu hitu Young Folks, přijede do pražského Lucerna music baru. Navíc přijedou poprvé do Prahy, takže vystoupí vůbec poprvé.

6. Chase and Status feat. MC Rage - 9. listopadu - Klub Roxy

Osvědčené elektronické duo, které se opět vrací do Čech. Chase and Status na koncertech doprovází MC Rage. Milovníci divokých tanečních koncertů vystoupení Chase and Status bezesporu ocení.

7. Open Mike Eagle - 23. říjen - Lucerna Music bar

V rámci festivalu Struny podzimu do Prahy premiérově dorazí kalifornský rapper Open Mike Eagle, který v současné době patří k nejaktuálnějším jménům na americké scéně.

8. Sting a Shaggy - 16. listopad - Forum Karlín

Sting a Shaggy mají společnou desku a společné turné. Rozhodně se jedná o jeden z nejočekávanějších koncertů tohoto roku.

A zde je 6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články