fb pixel 8 jediných případů, kdy je v pořádku, že ujíždíte na Mimoních – G.cz
Vyhledávání

8 jediných případů, kdy je v pořádku, že ujíždíte na Mimoních

Mimoni, vedlejší postavičky z animáku Já padouch, dostali letos konečně prostor pro svůj vlastní animovaný snímek. Nebudeme zde posuzovat kvalitu tohoto snímku, ale zaměříme se hlavně na současnou popularitu samotných postav.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.8.2015, 08:00

Animáků podobného typu je spousty ale již dlouho nebyla popularita postaviček z nich tak olbřímí. Jak je to možné? Proč jsou tyto žluté krabičky z Kinder vajíček tak populární? Obdiv v první řadě patří perfektně zvládnutému marketingu, kterému se podařilo protlačit na vrchol popularity něco tak obyčejného.

A co vy, máte rádi mimoně? Ujíždíte si na nich? Pokud ano, máte na to právo a my vám řekneme za jakých okolností je to v pořádku.

1. Jste děti ve věku 3-12 let

Pokud jste děti v tomto věkovém rozmezí, je vaše fascinace těmito žlutými ksindly naprosto oprávněná. Jako děti máte právo obdivovat hezké pohyblivé příšerky jednoduchých tvarů, které jsou ztřeštěné, roztomilé a jsou vám všude nabízené.

2. V životě jste neviděli jiný animovaný film, než jsou Mimoni

Pokud jste nikdy v životě neviděli žádný jiný animovaný film, tak se není čemu divit, že se vám Mimoni tak líbí. Je to něco nového, zábavného a neotřelého.

3. Jste hipsteři

Ano, je to tak. Mimoni jsou natolik debilní, že v rovině nadsázky jsou vlastně děsně hipster. Není nic víc hipster, než si vzít tvídové sako, do kapsy utržené telefonní sluchátko, na hlavu beranici a do ruky plyšáka Mimoně.

4. Na něčem ujíždět musíte

Prostě a jednoduše si rochníte v tom, když se pro něco zapálíte. Ať už to jsou drogy, alkohol nebo drobné krádeže, pokud máte v životě nějakou libůstku, je vám na tom světě dobře. No a úplnou náhodou je pro vás ta libůstka Mimoni. Prostě byli ve správnou dobu na správném místě.

5. Máte doma malé dítě

Pokud máte doma malé dítě, které miluje Mimoně (což je v pořádku, viz úplně první případ), tak se nedá nic dělat. Musíte předstírat, že se vám líbí taktéž. Je to s vaším dítětem taková ta společná zábava. Co na tom, že jste už jenom jeden Mimoň od toho, aby vám z těch žlutých vajíček konečně hráblo a vy si vezmete rezavý nůž a vydáte se do ulic pořezat pár lidí. Pokud máte své dítě rádi, musíte vášeň předstírat.

6. Připomíná vám vašeho mrtvého přítele

Jestliže jste měli někdy kamaráda, který měl jedno oko, byl žlutý, ztřeštěný a měl postavu jako vajíčko, který zemřel, jistě vám ho Mimoni připomínají, a proto není divu, že si jimi oživujete vzpomínky na zesnulého. Je to lidské.

7. Blok z dětství

Když jste byli malí, vaši rodiče vám kupovali Kinder vajíčka a vy jste si vždycky přáli, aby v nich byla nějaká z nabízených postaviček. Vždycky tam ale byla nějaká stupidní skládačka. Tu postavičku jste nikdy neměli. Vaši kamarádi těch postaviček měli spousty, ale vy pořád skládačky a nebo puzzlíky. To vás poznamenalo.

No a teď, když jsou zde Mimoni, to ve vás evokuje zasutou touhu z dětství. Máte pocit, že život vám nabídl druhou šanci.

8. Jste prostě divní

Jste dospělá osoba, líbí se vám Mimoni a předešlé body na vás nepasují? Tak jste prostě divní. Možná tam bude i nějaká deviace. Jinak totiž není možné, že byste si na Mimoních dobrovolně ujížděli.

Tento článek psal otec malého dítěte, které ho nutí neustále ty žluté debílky sledovat, tedy tento otec postupně zahořkl a začal považovat Mimoně za jednu z nejhorších věcí, která se ve světě vyskytla.

A TADY se můžete podívat na 15 faktů o Mimoních, které jste o nich určitě nevěděli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články