8 důvodů, proč je super začít si něco s někým z práce – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč je super začít si něco s někým z práce

Sice se říká, že co je v domě, není pro mě. Ale to říkají jenom oškliví lidé, kteří nejsou schopni nikoho sbalit. Tak se alespoň takto vymlouvají. Naopak, svést kolegu či kolegyni je věc příjemná a mnohdy jednoduchá. Skýtá navíc celou řadu výhod. Nechybí napětí, drby, pletichy a podobně. Prostě to má úplně všechno.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.8.2018, 09:50

1. V práci si vás konečně někdo všimne

V práci jste byli neviditelní. Nikdo si vás nevšímal, a když po vás někdy někdo něco chtěl, tak vás oslovil „Hele Karle…“ i přesto, že se jmenujete Zdeněk.

No a pak jste zazářili a přefikli tu novou recepční. Od té doby jste legenda. Zvou vás na firemní večírky, na oslavy narozenin a ředitel vám uspořádal slavnostní průvod s konfetami a fáborky.

2. Doma se vyhnete otázce: „Jak bylo v práci?“

Možná to znáte. Přijdete utahaní z práce a partnerka se vás zeptá, jak bylo v práci. Očekává samozřejmě rozsáhlejší odpověď než jenom „Dobrý“. Až jí to všechno vyklopíte, tak s vámi rozebere plusy a mínusy, navrhne vám zlepšení vašeho pracovního výkonu a vyčte vám, že málo vyděláváte.

Pokud s partnerkou pracujete spolu, tak se vás po práci na nic ptát nebude, a tedy rovnou můžete přejít na sex.

3. Na firemním večírku je sex zaručen

Vánoční večírek je za dveřmi a vy již nemusíte doufat, že se vám zadaří a nějaké přiopilé kolegyni na záchodech provětráte kožich. Odpadá ta nervozita a možná i frustrace poté, co se nezadařilo, a místo krásné vzpomínky na nějakou tu romantiku vám je druhé ráno akorát tak blbě.

Teď, když chodíte s kolegyní, můžete se na vánočním večírku všem těm nadrženým kolegům na lovu, kteří nic neuloví, s chutí upřímně vysmát, neboť vám stačí pouze říci: „Hele, jdeme na to“ a ono se na „to“ opravdu bez keců a vytáček půjde.

4. Ulehčený kariérní postup

Tady je ale třeba sbalit někoho z vyšších míst. Pokud sbalíte svou podřízenou, v kariéře vám to moc nepomůže. Ostatně, pokud sbalíte svého přímého nadřízeného, tak si taktéž příliš nepomůžete, protože ten nemá, kam by vás posunul.

Musíte na to jít od lesa a sbalit minimálně nadřízeného vašeho nadřízeného. V tom případě váš přímý nadřízený časem ostrouhá a v brzké době přijde rošáda, kdy se z vašeho přímého nadřízeného stane váš podřízený. Možná to zní dost zmateně, ale na to se historie neptá.

5. Nemusíte se moc snažit

Respektive, pokud nejste nic extra, tak musíte, ale ne tolik. Pokud dotyčnou osobu vídáte každý den, víte, kde se bude nacházet další den. Znáte její spolupracovníky a máte přístup na společné firemní záchody, abyste ji mohli na tajňáka omrknout, máte dostatečný základ k tomu, abyste uspěli. Možná se to nepodaří hned, ale dříve či později podlehne. Máte na to totiž dost času a každý den můžete začínat svádět znovu a znovu.

6. Dárky kolegům můžete dávat spolu

Konečně. V práci je vás jako psů a každý den někdo slaví narozeniny nebo svátek. Od vás se čeká, že neustále budete vymýšlet a kupovat nové a nové dárky. Nyní, když chodíte s někým z práce, můžete dávat jeden dárek dohromady a vždy prohodit: „Hodně štěstí, tady máš něco od nás…“, přičemž ani nemusíte vědět, co vaše kolegyně - partnerka koupila a jenom se svezete.

7. Konečně se dozvíte něco zajímavého o firmě

Pracujete tam už deset let, ale v podstatě víte jenom to, že firma vyrábí nějakou součástku do auta. Vzhledem k tomu, že tam děláte finance, tak víc vědět nepotřebujete a nikdo vám to sám od sebe neřekne. Ani nevíte, jestli je ředitel ženatý nebo jestli nemá třeba problémy se srdcem.

Jakmile navážete vztah s nějakou ženou, tak se hned dozvíte ty nejpikantnější drby z firmy. Ženy totiž informace sbírají a posléze je šíří, aniž by o to byly žádány. Je to jejich přirozenost. Tím pádem se dozvíte o firmě úplně všechno.

8. Při práci se můžete držet za ruce

No, to není sice žádná pecka, ale zase pokud si s nikým z práce nezačnete, tak se při práci těžko můžete s někým vášnivě držet za ruce. Tady jde hlavně o to, že nyní už konečně můžete, ačkoliv jste to nikdy nepotřebovali a ani o tom nepřemýšleli.

A zde se dozvíte, jak to chodí s pornem na dovolené v zahraničí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články