8 důvodů, proč je lepší místo sexu masturbovat – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč je lepší místo sexu masturbovat

Sex je velmi zajímavá a mnohdy i příjemná kratochvíle. Je to takový milý koníček. Nicméně skýtá řadu dílčích nevýhod, kterým se vyhnete tím, že si hezkou chvilku uděláte sami.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.8.2015, 13:49

1. Vy víte nejlépe, co máte rádi

Ačkoliv se váš protějšek v posteli může přetrhnout, nikdy nebude lepší v poskytování vám rozkoše než vy. Samozřejmě, že si ho můžete vycvičit takřka k dokonalosti, ale ten jeden poslední krůček, ten prostě neudělá.

Navíc každý jsme jiný a každý máme jiný vkus. Pokud vám dělá dobře, když máte na hlavě naraženou punčochu, poléváte se u toho prasečí krví, jednou rukou se řežete žiletkou do podkolenní jamky a druhou rukou hajlujete, nemusí to dělat dobře vašemu protějšku.

2. Nehrozí nakažení pohlavní chorobou

Sebeukájení je podstatně bezpečnější než sex ve dvou či více lidech. Zde nehrozí, že byste se nakazili pohlavní chorobou. Nehrozí ani žádná jiná choroba, která se přenáší z člověka na člověka. Stačí si před začátkem umýt ruce, vydezinfikovat vibrátor, který vám půjčila kamarádka a otřít anální kolík a můžete s čistým svědomím na to vlítnout. Veškeré choroby, které jste v tu dobu měli, vám zůstanou a žádnou novou mít nebudete.

3. Žádné těhotenství

Opět velká výhoda. Při masturbaci upadá strach z těhotenství. Muž pouze po aktu setře svůj výtvor kapesníčkem ze stěny či stropu a po dětech není ani památky. Ženy to mají ještě lepší, neboť po nich nezbyde žádný odpad.

4. Minimální riziko zranění

Pokud se dokážete ovládat a v přívalu extáze si neutrhnete penis nebo si občas sundáte z hlavy ten igelitový pytlík, abyste se nadechli, je masturbace z hlediska zranění mnohem bezpečnější než sex. Při sexu se často mění polohy a pokud je muž dostatečně opilý na to, aby ztratil schopnost ejakulace, může sex trvat i několik hodin. Čím déle sex trvá, tím více poloh se vystřídá a tím více hrozí zranění. Taková zlomenina penisu (ano i to se může stát) jednoho příliš nenadchne.

5. Žádné závazky

Pokud souložíte s člověkem, je zde vždycky možnost, že dotyčný se po sexu bude dožadovat například povídání, objímání nebo podobných kravin, zatímco vy chcete spát a nebo jít domů. To, jakmile domasturbujete, jste volní jako ptáci. Vaše ruka či vibrátor neprojevují žádné společenské aktivity.

6. Masturbace není nevěra!!!

Jestliže si domů přitáhnete holku z baru, zatímco je vaše manželka na noční šichtě, dá se to klasifikovat jako nevěra. Pokud si dívku pouze vyfotíte a pak spěcháte domů, kde si vydrachníte bartoše nad její fotkou, nevěra to není. Nemusíte mít výčitky a ani ten manželský slib jste neporušili. Do nebíčka sice nepůjdete, jelikož nejste mormoni a netřídíte odpad, ale váš pozemský život bude prost pochybností o vaší morálce.

7. Žádná fyzická námaha

Jste líná prasata? Jakýkoliv pohyb je pro vás utrpení? Masturbujte. Sex pro vás není. Tam se musíte pohybovat, natáčet, nadskakovat, přirážet a tak celkově je to velice náročná disciplína. Jestliže se zadýcháte už jenom, když zdoláváte ty dva schody, které vedou do večerky, kam si jdete koupit lahváče a točeňák na večer, raději sex ani nezkoušejte.

8. Kdykoliv a kdekoliv

Pokud máte chuť, nemusíte namáhavě shánět partnera. Prostě někam zalezete a nebo přes sebe hodíte deku a ponoříte se do tají rozkoše a dobrých pocitů. Masturbace je mobilní verze sexu pro jednoho.

A TADY se dozvíte, proč je dobré masturbovat každý den

Podobné články

Doporučujeme

Další články