8 důvodů, proč byste měli mámě popřát ke Dni matek – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč byste měli mámě popřát ke Dni matek

V neděli je Den matek. Tady máte 8 sakra důvodů, proč svojí mámě udělat radost!

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 10.5.2014, 12:00

1. Má vždycky pravdu

Je to takřka přírodní zákon a fenomén, který američtí vědci kupodivu ještě nezkoumali. Ať řekne cokoliv, vždycky se nakonec potvrdí, že měla pravdu. Může to trvat třeba pár let, ale nakonec na její slova dojde. Vždycky. VŽDYCKY.  

2. Vždycky nás zachrání

Ať už jsme v jakémkoliv průseru, máma je tu dycky od toho, aby nás z něj tahala. Chvíli je naštvaná, že jsme něco provedli, ale nakonec nám to všechno po čase odpustí.  

3. Nikdy nás nenechá hlady

Mámy mají zvláštní detektor, který jim vždy bezpečně dá vědět, když hladovíme. Vždy mají v zásobě několik druhů jídel, která nám můžou nabídnout a bez ujištění, že jsme najedení a spokojení, neusínají klidně. I když je nám 30.  

4. Vždycky to vyžehlí u táty

Občas děláme průsery a ten, co se vzteká, je většinou táta. V pubertě to znamenalo zákazy a ultimáta a domácí vězení a když jsme chtěli trest zmírnit, šli jsme za mámou. Ta to vždycky nějak vyžehlila.  

5. Naučila nás uklízet

Uklízecí trénink od mámy je to nejlepší, co jsme mohli v dětství a mládí dostat. V té době nás samozřejmě pravidelné luxování neskutečně trápilo, ale teď v dospělosti jsme vděčni, že díky mámě víme, jak se používá houbička na nádobí.  

6. Všechno dělá nejlíp

Málo platný, jídlo uvařený od mámy vždycky chutná o něco líp než od jiných. Oblečení vypraný a vyžehlený od mámy je vždycky o něco hezčí a voňavější než od jiných. Tak to prostě je.  

7. Je nejhodnější

Máma by nám odpustila cokoliv. I kdybysme zabili člověka, časem by za náma chodila do vězení a nosila nám jídlo a čistý spodní prádlo.  

8. Nikdy nás neopustí

Všichni nás časem opustí - kamarádi, manželé, manželky, přítelkyně, milenci.. ale máma ne, máma je tu pro nás vždycky, když je potřeba.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články