fb pixel 8 důkazů, že váš nejlepší kamarád je pěkná krysa – G.cz
Vyhledávání

8 důkazů, že váš nejlepší kamarád je pěkná krysa

Poctivé přátelství je základním pilířem veškerého sociálního života. Člověk za život potká spoustu lidí, ale jen o některých lze říci, že jsou to jeho přátelé. I když těch přátel má člověk víc, je vždy potřeba si vybrat toho jednoho z nich, kterého dotyčný považuje za nejlepšího.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.11.2017, 05:00

No a co když si vybral špatně? Co když jeho nejlepší kamarád není tak úplně nejlepším kamarádem? Dá se to poznat?

1. Když se stěhujete, nepřijde pomoct

„Nazdar, hele zítra se stěhuju. Potřeboval bych pomoct s pračkou, ledničkou a skříní. Je to těžký jak blázen a sám to z domu neodnesu.“ „Zítra říkáš? No to se mi moc nehodí. Na zítra mám naplánovanou zahálku.“

No a pak druhý den taháte stokilovou pračku sami ze schodů. Samozřejmě si pustíte pračku na nohu ještě v koupelně. Při průchodu dveřmi ulomíte o futra kus plastového krytu a ve finále vám pračka přepadne na stranu a rozbije se. A to vás ještě čeká lednička a skříň.

2. Dluží vám prachy, a nechce vám je vrátit

Jelikož jste výstavní kus kamaráda, půjčili jste svému nejlepšímu příteli nějaké peníze, aby si mohl koupit například auto nebo na kauci. No a ještě vám to nevrátil. Už to jsou dva roky a pokaždé, když se před ním zmíníte o dluhu, nařkne vás, že vám jde jen o prachy a že jste se změnili.

3. Chce po vás prachy, které vám půjčil

Když jste byli na dně, tak vám finančně vypomohl. Dostali jste peníze a od té doby neuplyne den, kdy by se vám nepřipomněl, že mu dlužíte. Ti drzejší nejlepší přátelé mnohdy požadují z půjčky i úroky a po čase vyhrožují řezáním prstů.

4. Když máte hlad, nedá vám najíst

Stavíte se ke kamarádovi s tím, že něco podniknete. Když k němu dorazíte, pozve vás k sobě domů. Začíná to sice hezky, ale to, že se posadíte na křeslo, to je tak nějak všechno. Žádné chlebíčky, žádné grilované sele, žádné pivo, nic. Nedá vám to a zmíníte se, že máte hlad, načež vám kamarád prozradí, že jste se měli doma najíst. Takovou svini aby člověk pohledal.

5. Nepohlídá vám dítě

S manželkou už melete z posledního a potřebujete na dovolenou. Co ale s tím malým Satanem? Babičky nefungují, tak zkusíte kamaráda, jestli by vám dítě na víkend nepohlídal. A on řekne, že nepohlídal. Pak sice ještě uvedl nějaké rozumné argumenty, proč to nejde, ale vy slyšíte jenom to „nepohlídal“, a tím pádem pro vás přátelství skončilo.

6. Na internet hodil video z vaší rozlučky se svobodou

Co se stane na rozlučce se svobodou, to by mělo zůstat na rozlučce se svobodou. Žádné focení nebo natáčení. Nic. No a pak váš kamarád (již tedy bývalý) na Facebooku přesdílí video z vaší rozlučky, kdy s roubíkem v puse souložíte s kozou a zatímco jí pleskáte svastikou přes zadek, druhou rukou hajlujete.

7. Svedl vám příbuznou

Nejdřív vám svedl sestru. To bylo ještě v pohodě. To se stane. Pak vám svedl matku. To jste si říkali, že to už je možná moc. Když vám svedl vaši šestnáctiletou dceru, byli jste nasraní, ale podařilo se mu to ustát. No a teď vám svedl otce. Přátelství skončilo.

8. Vždycky, když se potřebujete zbavit těla, nikdy vám nepomůže

Pokaždé, když se potřebujete zbavit mrtvého těla, zavoláte mu a požádáte o pomoc. On se ale vždy na něco vymluví. Přitom by stačilo jenom, kdyby vám držel krumpáč, zatímco lopatou v lese hloubíte jámu. Je to sobec.

A TADY se můžete podívat na 18 věcí, které byste kamarádovi nikdy neudělali. Tedy pokud nejste svině.

Podobné články

Doporučujeme

Další články