8 důkazů, že jsou ženy objektivně hezčí a přitažlivější než muži – G.cz
Vyhledávání

8 důkazů, že jsou ženy objektivně hezčí a přitažlivější než muži

Když se podíváme na člověka jako druh, zjistíme, že existuje ve dvou formách. Tedy, že jsou muži a ženy.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.5.2018, 15:42

Zatímco jedna forma je věčně upocená a chlupatá, jejíž vzhled není nic moc, tak ta druhá naopak (ve verzi dejme tomu do 35 let) oplývá objektivní krásou, jednoho napadne otázka, proč se ženy vůbec s muži zahazují.

Naštěstí to je v přírodě tak udělané, že i my, oškliví, upocení a chlupatí muži, máme přístup k těm hezkým a voňavým ženám, protože jinak bychom vymřeli, že jo.

Jako na druhou stranu, i kdybychom k nim přístup neměli, pořád jsme silnější, než ony, takže pokračování druhu by bylo zajištěno alespoň díky násilí.

Nicméně násilí na ženách není hezké a buďme rádi, že nás vzaly na milost, ačkoliv jsou mnohem hezčí než my.

Pojďme se na ty rozdíly společně podívat a svorně při tom nevěřícně kruťme hlavou, jak je možné, že tyto nádherné bytosti o nás vůbec jeví zájem.

1. Ženy jsou mnohem příjemnější na omak než muži. Zatímco muži jsou takoví spíš drsní, ženy bývají hebké a (pokud pomineme anorektičky) v určitých částech těla takové až naducané. Lehnout si na ženu je jako si lehnout na obláček.

2. Ženy mnohem lépe voní. A to nejde jen o feromony. Samozřejmě, že i žena umí řádně zasmrdět, ale v žebříčku top smraďochů najdeme převážně muže.

3. Ženy vypadají nahé mnohem lépe než muži. Zatímco ženy jsou takový hezky zaoblené, radost pohledět, tak mužům mezi nohama plandá vrásčité a často zarostlé cosi (šourek) a mezi námi, ani ten penis nevypadá bůhví jak.

4. Ženy nejsou tak chlupaté. A když ano, tak se oholí.

5. Vyjma cikánek a feministek nemají ženy vousy. Jejich pleť je hebká a příjemná na omak.

6. Musíme přiznat, že v otázce vzhledu ženy podvádí. Líčení je podvod. Muži nepodvádí a jdou se svou kůži na trh. Možná i to je jeden z důvodů, proč jsou ženy hezčí než muži. Ženy prostě podvádí.

7. Ženy mají hezčí prsa. To je prostě fakt. Můžete do nich zabořit hlavu a dělat „brrm, brrrm, brrrm“. Zabořit hlavu mezi prsa můžete i obéznímu muži, ale potom se vám do pusy dostanou chuchvalce chlupů a tak celkově to není úplně ono.

8. Když se žena (Mladá, na to pozor. Celou dobu zde mluvíme o mladých ženách.) předkloní, tak je na ni zezadu radost pohledět.

Když se předkloní muž, v tom nejlepším případě mu leze z kalhot kus meziprdelního žlábku plus samozřejmě chlupy. Co se týče zadku, tak tam ženy vyhrávají na plné čáře. Je to dáno nejen tvarem, ale i tím, že není chlupatý.

A TADY máte 7 důvodů, proč ženy potřebují muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články