8 druhů fotografií, kterými vaši přátelé zamořují Instagram (a Facebook) – G.cz
Vyhledávání

8 druhů fotografií, kterými vaši přátelé zamořují Instagram (a Facebook)

Přišla jarní bouřka, trocha krup, pak duha a vaši přátelé, které sledujete na sociálních sítích, se najednou chovali jako malá děcka, jejichž život by byl bez těchto živlů zcela nicotný.

Tomáš Marný
Tomáš Marný 23.4.2014, 17:00

1. Duha

duha http://instagram.com Duha je optický úkaz, projevující se jako skupina soustředných barevných oblouků, které vznikají lomem a vnitřním odrazem slunečního nebo měsíčního světla na vodních kapkách v atmosféře. Žádný zázrak, žádné poklady, všichni jsme ji už viděli, tak proč s ní otravovat?  

2. Kroupy

kroupy http://instagram.com Kroupy jsou jedním z druhů atmosférických srážek. Jedná se o ledové či sněhové hrudky pokryté vrstvou či několika vrstvami zmrzlé vody vznikající v oblacích druhu kumulonimbus. Jejich velikost se pohybuje od 5 milimetrů až do několika centimetrů v průměru. Pokud vám tedy na zahradě nepřestane ledový tenisák, tak se nic zajímavého neděje!  

3. Bouřka

bourka http://instagram.com Lidi! Je jaro! A na jaře jsou bouřky vždy! Jedinou polehčující okolností pro fotku bouřky, kterou zaplevelujete news feed ostatních, je, když vyfotíte blesk.  

4. Pampeliška

pampeliska http://instagram.com Pokud bychom měli brát tuny fotek odkvetlých pampelišek jako edukaci pro měšťáky, tak ještě přimhouříme oko. Ale proč si pampelišky nejvíc fotí právě měšťáci? Aby ukázali, jak jsou přírodní tvorečkové? Ale no tak...  

5. Třešně

tresen http://instagram.com Jestli se váš foto stream jen hemží květy třešní a sakur, honem rychle se utíkejte podívat do zrcadla. Dost možná máte japonské geny...  

6. Párky

parky http://instagram.com Tybrďo! Vy se opalujete!? A na jaře!? No to jste fakt frajeři! Nebo spíš frajerky... Kdo by to byl řekl, že se dá venku na slunci opalovat, že?  

7. Křídlo

kridlo http://instagram.com Ok, závidíme. Pohled na křídlo s mraky kdesi pod ním, to znamená, že to máte na salámu a někam letíte a všichni to musí vědět. Škoda, že nenapíšete, že to je do smrduté Paříže a ještě k tomu služebně...  

8. Kafe

kafe http://instagram.com Ať už jste kdesi v hipsterské kavárně pražsko-dejvického typu nebo v restauraci nebo třeba v Costa Coffee, je zásadní sdělit světu, že pijete kávu. Ostatní si tak aspoň budou myslet, jak jste dospělý/á a strašně in. A nebo ne?
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články