8 dotazů, které lidé od aut z duše nenávidí

Máme rádi auta, tím pádem se na nás valí hromada nesmyslných otázek. Tohle jsou ty nejhorší, které nás vždy vytočí do běla...
   

1. Opravdu se musím poutat?

489 gifak.net Ano sakra, vždycky! Historku o Pepovi, který se nepoutal, při bouračce vypadl oknem a nic se mu nestalo, jsme slyšeli tak milionkrát. A je to blbost. Auta jsou konstruována tak, aby pasažéry ochránila, ale jen když jsou připoutaní. Stačí jeden nepřipoutaný člověk, který se při nehodě změní v těžký projektil, který uvnitř zraní všechny ostatní připoutané. Pásy vždycky!    

2. Co si myslíš o...?

4499 splurt.tumblr.com Když rozumíte autům, lidé chtějí rady, co si mají koupit. V 99 procentech případů však potřebují jen schválit, že si vybrali správnou plečku. Můžete jim to rozmlouvat, argumentovat fakty o spolehlivosti a tak dále - stejně neposlechnou. Radit někomu s výběrem auta nemá cenu.    

3. Kolik ti to jede?

123 www.gifbay.com Velmi důležitý faktor. Tvoje auto jede 230 v hodině, ale moje zvládne 244 km/h. Tím pádem je lepší. Je to klasické poměřování přirození, přenesené na čtyři kola. Jeli jste vůbec ve svém autě maximální rychlostí? A pokud ano, na jak dlouho? Deset sekund? Hm...    

4. Kolik ti to žere?

789 oppositelock.jalopnik.com Jasně, vím, že ta tvoje stočená čipnutá dieselová Octavie jezdí za tři a půl a furt kilo pade. Ale co je ti po tom, kolik to žere mě? A víš, že ani nevím? Prostě na to nekoukám...    

5. Nechceš to prodat a koupit si něco normálního?

554 mikeshouts.tumblr.com Když si koupím auto jako hračku - sporťák, kabriolet, veterána - tak určitě nechci. A je mi jedno, že do toho nenacpu kočárek nebo že se ve svém autě musím sem tam vrtat, prostě je to koníček a to nepochopíš.    

6. Neměl bys to rychlejší autobusem/vlakem/tramvají/na kole?

669 cheezburger.com Jezdit autem je svobodná volba. Možná je to někdy pomalejší, ale člověk se nemusí mačkat v nějakém vagonu jako zvíře, potit se na bicyklu nebo čekat, až pro něj něco přijede. Když chci jet v klimatizovaném a pohodlném autě při poslechu hudby, kterou mám rád, je to moje věc.    

7. Proč sis to auto kupoval?

999 bestink.tumblr.com Proč si lidé kupují auta? Ne, protože je potřebují - prostě je chtějí. A to je nejlepší odpověď - prostě jsem to auto chtěl.    

8. Jakej to má kufr?

124 muckmouth.com Národ chalupářů neřeší nic jiného. Auto s největším kufrem je nejlepší, ať už je to jakákoliv rachotina. Co na tom, že se těch 560 litrů nedá využít kvůli nízkému stropu nebo debilní hraně víka kufru, v katalogu psali 560, tak to platí.  

Komentáře

Doporučeno pro vás