8 blbých zvyků, které zhoršují váš milostný vztah – G.cz
Vyhledávání

8 blbých zvyků, které zhoršují váš milostný vztah

Jsou věci, které považujete za normální a přitom si jejich děláním pomalu podřezáváte vlastní větvičku.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 28.4.2014, 19:30

1. Buzerace

Neustálé komandování a buzerování od přítelkyně je podle mužů prý jedním z nejčastějších důvodů, proč je opouštějí nebo podvádějí. Všechno holt nemůže jít tak, jak si to umanete a partner není robot, co plní příkazy.  

2. Stěžování si

Když si stěžujete na svého partnera, děláte tím vlastně blba ze sebe, že s takovým člověkem jste, když je tak otřesný. Nechte si špinavé prádlo na doma.  

3. Ponižování

Provokování partnera je jedna věc, ale nesmí to zajít za určitou hranici, kdy se z toho stane obyčejné ponižování. Je v pořádku dělat si z přítelkyně legraci, protože jednou spálila oběd, ale připomínat jí to při každé příležitosti už je ponižování.  

4. Disbalanc

Disbalanc v tom, jak moc času trávíte s partnerem a jak moc času trávíte s rodinou a přáteli. Jakmile v tom nebude rovnováha, bude to štvát buď jednu anebo druhou stranu anebo rovnou všechny.  

5. Rezignace na zevnějšek

Chyba, kterou dělá spousta žen i mužů, když jsou ve vztahu. Přestanou se o sebe starat, protože mají své jisté a tloustnou. Holky se přestanou malovat, což je fajn ve chvíli, kdy brečí, že je ten jejich opustil.  

6. Vyhýbání se diskuzím

I v idylickém partnerském vztahu je občas třeba něco nepříjemného vyřešit. Tím, že se budete hovoru H vyhýbat, to téma nesmažete. Akorát to bude horší a horší.  

7. Dělání tiché domácnosti

Potrestat druhého tím, že budete mlčet několik hodin nebo nedejbože několik dní, to je s prominutím debilita. Spor tím nevyřešíte a akorát dáte druhému příležitost k tomu, aby se v něm nahromadil vztek. Anebo naopak bude úplně rezignovat.  

8. Dělání scén na veřejnosti

To je podobné jako když si na partnera stěžujete. Svoje problémy si nechte na doma, neztrapňujte sebe ani jeho před ostatními křikem, výčitkami a hysterií. Před dalšími lidmi navíc spor stejně nikdy nevyřešíte tak, jako byste ho řešili doma.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články