fb pixel Sedmkrát jak poznáte, že tato žena vám určitě nedá – G.cz
Vyhledávání

Sedmkrát jak poznáte, že tato žena vám určitě nedá

Obcházet bary, tvářit se smyslně až koketně a neustále to na některou zkoušet, to nejednoho muže na lovu unaví. A přitom jeho počínání je často předem ztraceným bojem, jelikož žena, kterou se snaží sbalit, nemá sebemenší zájem s dotyčným ulehnout.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.10.2015, 10:00

Jak tedy předejít zbytečné snaze o sbalení někoho, kdo nebude váš, ani kdybyste se rozkrájeli? Přinášíme vám několik základních indicií, jak poznáte, že dotyčná vám prostě nedá, abyste se mohli soustředit raději na jinou.

1. Lehké náznaky

Pokud vám žena, kterou jste právě oslovili, lehce naznačí nezájem tím, že vám řekne, že jste oškliví, smrdíte a jste jí odporní, je to jasný důkaz toho, že tady vám pšenka nepokvete. Zde opravdu není třeba ztrácet čas.

2. Našla Boha

Sbalit ortodoxní křesťanku, která jede podle Bible, to je opravdu kumšt. To se povede jen někdy a to pouze tehdy, pokud ortodoxní křesťanku opijete anebo si ji hned na místě vezmete.

Pokud tedy narazíte na ženu, která drží krucifix, popřípadě na zádech táhne dvoumetrový kříž a na hlavě má trnovou korunu, ani se nesnažte.

3. Je to úplně jiná liga

Pokud máte ještě zbytek soudnosti a sebereflexe, tak je potřeba si uvědomit, že pokud máte hrb, jste chudý, šilháte, nosíte rovnátka, jste zauhrovaný zoufalec s pubertálním knírkem, ačkoliv je vám už čtyřicet, tak vyvoněnou, vyvinutou, symetrickou dvacítku asi nesbalíte. Je třeba odhadnout své možnosti a lovit ve vodách, které jsou ve vašich silách. Tu krásnou blondýnu sice nesbalíte, ale třeba zvládnete tu ukrajinskou uklízečku, které táhne na padesát a která na záchodech dává do pisoáru mejdlíčka.

4. Má své dny

Mělo by být pravidlem, že pokud jde žena do společnosti a zrovna menstruuje, měla by držet cedulku s nápisem „Mám své dny“. Bohužel toto pravidlo žádná žena nerespektuje, jelikož z nějakého důvodu nechce, aby okolí o jejích dnech vědělo, takže řada roztoužených a sexuchtivých nápadníků vyvíjí svou aktivitu naprosto zbytečně.

Jak poznáte, že má žena menstruaci? No díky absenci cedulky to jde velmi těžko. Nejlepší je na ženu zkusit test agresivity. Pamatujte, že pokud má žena své dny, bývá nevrlá.

5. Má přítele

Pokud má žena přítele, nebo manžela, je velmi obtížné ji sbalit. Není to však nemožné. Nicméně ke sbalení zadané ženy je třeba vyvinout maximální úsilí a vydat ze sebe to nejlepší. Mnohem jednodušší je sbalit opilou singl svobodnou matku, která má po dvou letech konečně volný večer. To je tutovka.

Jestliže tedy narazíte na pěknou ženu, kterou olizuje na baru cizí muž, je tento muž buďto její přítel anebo jste přišli pozdě. Tak jako tak, tady se nechytáte.

6. Je to lesba

Tak tady je vše ztraceno. Máte špatné pohlaví. A jak poznáte, že to je lesba? Pokud žena vypadá jako muž, je zde možnost, že je to lesba. Jestliže žena na podlaze zuřivě líbá jinou ženu, asi to bude lesba.

7. Je to frigida

Žena, která sex nemá ráda a neprovozuje ho, je černou můrou všech mužů na lovu. Obzvlášť, pokud je dotyčná nadmíru přitažlivá. Je možné, že touží po lásce, po vřelém objetí a sledování seriálu s mužem pod dekou, takže se nechá sbalit. Nakonec z toho bude krásná noc, kdy zmatený muž bude s erekcí sedět na gauči a čekat, kdy už to konečně přijde a žena mu bude do rána vyprávět o svém dětství a o své práci.

Nejlepší je hned po seznámení se ženy na rovinu zeptat, zda je frigidní.

A TADY se můžete podívat na 9 triků, jak ji sbalit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články