7 způsobů, jak výhodně rozprodat vaši ženu – G.cz
Vyhledávání

7 způsobů, jak výhodně rozprodat vaši ženu

Vydělat se dá opravdu na všem. Výjimkou není ani vaše tělo, které můžete hravě zmonetizovat a za vydělané peníze si koupit třeba nový iPhone, zaplatit nájem nebo strávit večer v casinu. Ženy na rozdíl mužů mohou vydělat mnohem víc peněz na svých pohlavních orgánech. Zde je 7 způsobů, jak můžete rozprodat své tělo.

Martin Miko
Martin Miko 11.1.2019, 17:00

1. Krev a plazma

Plnou krev můžete darovat zhruba 3 až 4 za rok a odměnou vám bude kromě volna v práci s plnou náhradou mzdy i dobrý pocit a možnost daňového odpočtu. Darovat však můžete i plazmu a krevní destičky, a to dokonce jednou za cca 4 týdny. Za jeden odběr plazmy můžete získat až 500 korun českých, což se vyplatí.

2. Vlasy

Vlasy jsou na trhu poměrně cenná komodita. Samozřejmě, že zde záleží na stavu, kvalitě a počtu vašich vlasů, nicméně za 150 gramů světle plavých vlasů můžete dostat i10 tisíc korun. Stačí si vlasy nebarvit a starat se o ně. Internet je plný firem, které od vás vaši hřívu odkoupí.

3. Mateřské mléko

Jste-li žena po porodu, můžete své nadbytky mateřského mléka hravě zpeněžit. Výkupní ceny se mohou pohybovat mezi 200 až 400 kč za litr.

4. Ledvina

Prodávat ledvinu rozhodně nedoporučujeme, ale v případě, že ten nový iPhone prostě musíte mít, tak není jiná možnost. Prodat samozřejmě můžete i plíci nebo část jater. Vydělat prodejem těchto orgánů na černém trhu lze i přes 50 tisíc korun českých.

5. Kostní dřeň

Kromě spousty benefitů a odečtu z daní získáte i jedinečnou možnost udělat dobrý skutek a pomoct tak někomu prodloužit život, což je víc než všechny peníze.

6. Vajíčka

Ženy mohou vydělat i na prodeji svých pohlavních buněk. Jeden odběr vajíček je možné zpeněžit až 25 tisíci, což rozhodně není zanedbatelná částka.

7. Sperma

Věděli jste, že masturbace se dá zpeněžit? Nemyslíme tím natočení sebeukájecího pornografického videa, ale dárcovství spermatu. Stačí splnit několik základních podmínek (maturita) a můžete darovat váš genetický materiál. Za jeden odběr můžete získat až 2 tisíce korun.

A zde došlo k velké havárii kachniček na širém moři, což vyvolalo poprask.

Podobné články

Doporučujeme

Další články