fb pixel 7 vymazlených věcí, na které se můžete těšit při hraní Red Dead Redemption 2 – G.cz
Vyhledávání

7 vymazlených věcí, na které se můžete těšit při hraní Red Dead Redemption 2

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Red Dead Redemption 2 patří mezi nejočekávanější videohry tohoto roku. Není se čemu divit, když se na něj čekalo čekalo skoro 8 let. Studio Rockstar, které má mimochodem na svědomí i GTA, se pochlapilo a vytvořilo herní trhák, ze kterého je nadšený v podstatě celý svět. Recenze hry nejsou nižší než 90 %. Jedinou nevýhodou je fakt, že si hru prozatím zahrajete pouze na Playstation 4 a Xbox One. Příznivci PC si musí počkat. Takže pokud k nim taky patříte, prozatím aspoň takhle...

Martin Miko
Martin Miko 26.10.2018, 16:09

1. Ničící se zbraně

Hra se snaží působit maximálně realisticky a věrohodně, takže je logické, že se vám v ní postupně ničí a opotřebovávají věci, které používáte. To platí i o zbraních. V průběhu hry se bude kvalita vaší střelné zbraně zhoršovat, což v překladu znamená, že ji budete muset čistit a starat se o ni, jinak vám zrezne. Budete si ji například muset hlídat, abyste se s ní nevykoupali v řece nebo aby vám ji nezničil déšť.

2. Neuvěřitelný smysl pro realitu

A samozřejmě, že budete muset pečovat nejen o svoje zbraně, ale i o svůj zevnějšek. Hra je realistická ve všech směrech. Porostou vám vlasy i vousy v reálném čase, takže se budete muset holit a stříhat. Když se nebudete pravidelně mýt, lidé ve městě se vám budou vyhýbat. Také vám to přijde, že hra bude reálnější než třeba The Sims?

3. Oblečení

Ano, opět narážíme na něco, co se bude odrážet od reality. Budete se muset převlékat i v závislosti na počasí a okolních vlivů, abyste podávali co nejlepší výkon. V případě, že bude vedro, zapomeňte na kožich nebo bundu. Postava Arthura Morgana vám každé špatné rozhodnutí dá pořádně „sežrat“ a zároveň vás donutí nad vším trochu přemýšlet.

4. Kůň – nejlepší přítel člověka

Samozřejmostí každého správného kovboje je jeho kůň, který je nejen dobrým přítelem, ale i skvělým způsobem přepravy na divokém západě. Ve hře Red Dead Redemption 2 si ho však budete muset postupně vychovat jako Tamagotchi, takže se těšte na mytí, krmení, trénink. Podle toho, jak se ke koni budete chovat, vás bude poslouchat v akci. Nesmíte zapomínat na to, že jakmile se vám podaří koně zabít, je navždy pryč.

5. Široká škála zbraní

Výrobci videohry slibují, že nás ve hře čeká přes 50 různých zbraní s mnoha možnostmi vlastní úpravy a upgradování. Zbraně si navíc budete moct sami ozdobit nebo na nich dle libosti měnit rukojeť, hlaveň či mířidla. Každá zbraň bude mít svůj specifický účel. Těšte se na brokovnice, lovecké pušky, revolvery a hromadu dalších smrtících nástrojů.

6. Nadvláda chaosu

Hra není přesně nalajnovaná a tvůrci Red Dead Redemption 2 slibují spoustu náhodných questů a událostí, které se mohou náhodně stát. V tom má být to pravé kouzlo hry. Na druhou stranu z toho plyne i mnoho nevýhod, takže musíte počítat s tím, že na každé splnění úkolu nemusíte mít zbraň ve 100% formě nebo zrovna to správné oblečení. Ale je to hra, takže vás to donutí se více snažit.

7. Koňská varlata

Tvůrci hry slibují, že varlata vašeho koně se budou zmenšovat a zvětšovat v závislosti na teplotě. Tak tomu se říká autenticita v každém aspektu hry!

Hra se tváří jako jakési westernové GTA, takže budete mít na výběr, jestli budete chtít lovit zločince, chytat divokou zvěř, vykrádat obchody a banky nebo se jen tak v hospodě věnovat hazardu. Vše je na vás.

A zde si přečtete o tom, že pro senilní faráře, kteří dezinformují veřejnost, by ve společnosti nemělo být místo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články