fb pixel 7 výhod vztahu s muslimkou – G.cz
Vyhledávání

7 výhod vztahu s muslimkou

Hledáte dlouhodobý vztah a nevíte přesně, jakou ženu byste chtěli? Máme pro vás tip.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.7.2016, 10:00

Sbalte muslimku. Je to výhodné.

1. Můžete ji mlátit

Jestliže máte sklony k násilí a tíhnete k absolutní dominanci, je pro vás muslimka ideální. Přijdete z práce, rozbijete ji hubu a pak se mrknete v televizi na fotbal. Ony jsou na to zvyklé. Naopak, pokud byste je nemlátili, tak by pojaly podezření, že je nemilujete a že máte někde milenku, kterou mlátíte.

2. Žádné fronty

Ať už přijdete kamkoliv (úřad, supermarket….), tak nikdy nemusíte vystávat dlouhé fronty. Jakmile se blížíte k frontě s ženou oděnou do burky, fronta náhle zmizí. Muslimka se vám v naší xenofobní a na stereotypy trpící společnosti na tyto věci náramně hodí.

3. Neutrácí za oblečení

Ještě jednou se vrátíme k burce. Taková muslimka zahalená do burky je finančně výhodná. Neutrácí totiž peníze za oblečení. Stačí ji dvě burky a je spokojená. Pokud chcete ušetřit, najděte si muslimku.

4. Možnost výměny

Nejste se svou muslimkou spokojeni? Nesplňuje vaše představy? Nevadí. Pošlete ji na člunu do Egypta a Angela Merklová vám pošle novou.

5. Skromnost

Muslimka, oproti zpovykaným a rozmazleným Češkám, není nikterak náročná. Stačí jí malá místnůstka s lamou a trochou písku. Jednou denně hrstku fazolí a sem tam skleničku mléka.

6. Dovolená

Muslimka s vámi pojede, kam chcete jet vy. Ona nemá názor. Bude vás pouze následovat. Akorát s ní nejezděte do Paříže ani metrem, nebo se vám tam odpálí.

7. Dárky

S dárky si nemusíte absolutně lámat hlavu. Vánoce neslaví, narozeniny taky ne, protože ztratila pas a tak nikdo neví, kdy se narodila a na svatého Valentýna stačí, když jí sem tam přetáhnete klackem přes hřbet, protože mluvila s cizím mužem.

Jediné, co slaví, je ramadán. To je velmi výhodné, neboť to se žádné dárky nedávají a navíc drží půst, takže ušetříte na fazolích a mléku.

A TADY se můžete podívat na patnáct děsivých faktů o islámu, které vás znepokojí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články