7 věcí, které muží dělají a mylně se domnívají, že se to ženám líbí – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které muží dělají a mylně se domnívají, že se to ženám líbí

Muži čtěte, možná jste to doteď všechno dělali úplně blbě.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 18.3.2014, 13:58

1. Tančí

Teď není řeč o plesové klasice, ženy jsou naopak rády, když je vyzvete k valčíku, umíte je vést, nešlapete jim na nohy a kamarádky závidí. Mluvíme o party, kde po pár panácích alkoholu získáte mylnou představu, že jste král tanečního parketu a vaše sexy pohyby na Nonstop Michala Davida připomínají postřelenou prasnici v předsmrtné křeči. Se swagem Zdeňka Macury. Netančete, pokud nejste kubánský mistr salsy, díky.  

2. Moc mluví

Je to zvláštní, ale holky na žvanění nesbalíte. Jakmile bude váš monolog delší než jedna minuta, nebude to ultravtipná historka se skvělou pointou, ze které si dáma cvrnkne do trikotu, tak nemluvte. Zvrhne se to v prezentaci vašeho skvělého života a žena pochopí, že se rád posloucháte a co říká nebo si myslí ona, vás vůbec nezajímá. A jestli si myslíte, že ji sbalíte na výčet svých úspěchů, tak se pletete. Buď konejte, kupte jí drink a objednejte taxíka, nebo se zajímejte o ni. Recitace vašeho CVčka se po minutě v její hlavě promění na blablabla.  

3. Moc cvičí

Udržovat se v kondici je samozřejmě v pořádku a pevné tělo je lepší než tuk, i když ne nezbytně. My ženy nejsme tak vizuální jako muži, nepotřebujeme dokonalý vzhled, my potřebujeme vtip, charisma a chlapství. Proto nám nevadí pleš, pneumatika na břiše nebo křivé zuby. Když to muž přehání se cvičením a vypadá jako chodící žilnatý ztopořený penis nadopovaný steroidy, není to sexy.  

4. Záleží jim na oblečení

Je v pořádku, že nechodíte jako šupák a máte na sobě hezké oblečení. Divné je to ve chvíli, kdy v koupelně a u skříně trávíte víc času jako my, vzhlížíte se v každé výkladní skříni a ve všem, kde vidíte svůj odraz, se nenápadně kontrolujete. Metrosexualita už sice dnes nikoho nepohoršuje, lesklé magazíny o ní psaly naposledy před pěti lety, ale to neznamená, že je to v pořádku.  

5. Machrují za volantem

Ne, fakt, nezajímá nás, že dokážete ve dvoustovce najet na prdel audině před vámi a pak ji předjet, ačkoliv v protisměru se na vás řítí kamion. Neohromuej nás to, protože v té chvíli akorát přemýšlíme, jestli to přežijeme, nebo ne. Machrovat na nás s tím, že jezdíte jako prase, je fakt mimo. Taky nás nezajímá, jak jste si vytunili auto, kam všude jste narvali kusy hliníku, spoilery, nálepky No Fear a mračítka na světla. To by nemělo zajímat nikoho na světě.  

6. Chovají se, jakoby jim všechno patřilo

Chcete ukázat, že máte všechno pod kontrolou a vyvine se z toho jedna z etud na téma jsem arogantní idiot. Všechno vám patří, od servírky v restauraci po taxíka, takže se všude chováte, jakoby lidi byli póvl a všechno dělali špatně. Tím nám neukazujete, jak to máte všechno na háku, ale že si nevážíte lidí a brzo se tak začnete chovat i k nám.  

7. Nevěnují se kamarádům

Pocit, že vaše přítelkyně s vámi chce trávit každou volnou minutu, je mylný. I ona chce mít čas jen pro sebe a jakmile se z vás stane ten, koho má pořád za zadkem, protože si myslí, že tak se jí to bude líbit, je zle. Chlapi, co se přestanou věnovat kamarádům a stanou se přívěškem svojí holky a na party jsou hladiči stehna, co se od ní celý večer nehnou, ti fakt nejsou přitažliví.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články