fb pixel 7 věcí, které bych udělal, kdybych byl na jeden den ženou – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které bych udělal, kdybych byl na jeden den ženou

Pokud je žena atraktivní, může sbalit chlapa, kdykoliv se ji zamane
Zdroj: lisasadvices.com

Co kdybych měl možnost stát se na jeden den ženou? Zkusil bych to? Zkusil by to každý chlap? Pravděpodobně ano. Zvědavost je velmi silný hnací motor.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.6.2018, 14:40

Žena se od běžného člověka vlastně ani moc neliší. Vypadá podobně, má skoro stejné biologické potřeby a i mentální úroveň je přibližně stejná. Nicméně nabízí několik věcí, které my muži jen tak nepoznáme.

1. Orgasmus

Hned jak bych se na sebe dostatečně vynadíval, jak stojím nahý před zrcadlem a řádně celý osahal, tak bych prubnul orgasmus. Jestli to je jakože stejný pocit. Začal bych stoprocentně rukou.

Jakmile bych dosáhl vrcholu, možná bych koketoval i s vibrátorem. Přiznám se, že představa, že si do sebe něco strkám, mi přijde děsivá, ale asi bych zaťal zuby a překousnul to. Ženy si do sebe něco strkají, co je člověk člověkem, takže věřím, že by se mi to zalíbilo.

Jo a taky bych se pokusil najít ten mytický G-bod. Pro pozdější účely.

2. Menstruace

To bych si tedy vlastně ani nechtěl nijak vyzkoušet, ale pokud bych se stal na jeden den ženou, tak by tu byla pětadvacetiprocentní šance, že bych zrovna menstruoval. To by byla fakt smůla.

Zmateně bych vtrhnul do drogerie a koupil si vložky. Z tamponů mám strach. Přirozenost velí k tomu, abych se v drogerii poradil ohledně výběru s prodavačkou, ale třicetiletá ženská, která tápe ve vložkách a tamponech, ta by byla podezřelá.

3. Koketa

Tady by hodně záleželo na tom, jestli by mě na ten jeden den přitahovali muži. Řekněme, že bych byl žena se vším všudy a tedy i orientací. Další věc je, jestli bych byl hnusná žena anebo hezká.

Jestli bych byl hnusná ženská, tak bych se zavřel doma, sledoval Deník Bridget Jonesové, žral čokoládovou zmrzlinu a brečel.

Pokud bych byl však hezká ženská, ihned bych zašel do baru. Nechal bych se hned někým sbalit, zvát se na pití a pak na večeři. Až bych se zadarmo nažral a opil, prubnul bych si sex s chlapem. Pokud chce hezká žena sex, tak ho prostě dostane. Chlapi jsou nadržení prosťáčci a sex skoro nikdo neodmítne.

4. Nakupování

Zašel bych do obchoďáku a nakupoval hadry, boty a kabelky. Zajímalo by mě, co bych při tom cítil. Jestli by mě to třeba vzrušovalo. Jako chlap podobný kratochvíle nesnáším.

5. Řídit auto

Opravdu by mě zajímalo, jestli bych řídil stejně jako teď. Jestli je na tom stereotypu, že ženy neumí řídit, něco pravdy. A když už jsme u toho řízení. Tak bych jezdil jak blázen po městě do tý doby, než by mě stavila policie. To bych se pak snažil z pokuty nějak vyvléknout. Buď bych policistu balil anebo se rozbrečel.

6. Ženské kraviny

Zašel bych na manikúru, pedikúru, ke kadeřnici, na depilaci a pak na pokec do kavárny s kámoškama, kde bych pomlouval chlapy. Jen tak, protože můžu. Jako chlap (heterosexuál) tohle dělat nemůžu. Předsudky, pokřikování typu „buzno“ a podobně.

7. Běžný den

Dělal bych všechno, co běžně dělám a zjišťoval, jestli mě někdo bere vážně.

To jsou všechno samozřejmě takové hezké hypotézy. Ve skutečnosti, kdybych byl na jeden den žena, bych od rána do večera pravděpodobně masturboval. Už jen kvůli tomu, že bych mohl mít orgasmus, kolikrát bych chtěl.

A tady se můžete podívat na deset nejbohatších žen světa, v jejichž kůži bych zvládl být i déle než jen jeden den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články