fb pixel 7 věcí, které by holky (ne)měly dělat těsně po rozchodu – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které by holky (ne)měly dělat těsně po rozchodu

Zdroj: Facebook

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Markéta Kuča
Markéta Kuča 30.1.2016, 17:50

1. Zapomeňte na Bridget Jones

Z téhle nešťastné ženské ve středních letech si rozhodně neberte příklad. Nejhorší, co můžete udělat, je vzít si týden dovolenou, zahrabat se ve své posteli, neholit si nohy a cpát se sladkostmi. Opravdu si myslíte, že budete lákadlem pro své potenciální partnery, když budete vypadat jako sud obrostlý houštím? Rozhodně ne!

tumblr_n0ydnac9j61tp122yo1_500

2. Žádné deprese

Obklopte se svými nejlepšími kamarády, vyrazte někam na výlet, lyžujte, plavte nebo začněte hrát na nějaký hudební nástroj. Triangl pro začátečníky se jeví jako nejlepší volba. Určitě je to mnohem lepší rozhodnutí, než v depresi vykouřit pět krabiček denně. Koneckonců, kdo by chtěl za partnerku vrásčitou megeru?

3. Středem pozornosti za každou cenu?

Je fajn, když se rozhodnete jít pobavit do klubu s tím, že se pokusíte kouknout po nějakém tom klukovi. Buďte ale opatrné, protože zlomené srdce a hektolitry alkoholu dokážou nadělat pěknou paseku...

tumblr_m9btp6IipL1rsdw45o1_400

4. Nechoďte na Facebook nejméně týden

Nejhorší, co můžete udělat, je sedět celý den u Facebooku, aktualizovat profil vašeho ex a zkoumat, zda se náhodou nedal do vztahu s tou, která mu lajkla jeho stav, nebo jakou novou holku si přidal do přátel. Ještě větší zlo ovšem je, když začnete nahazovat statusy, které mají všem navodit pocit, že svou situaci zvládáte rádoby naprosto s přehledem. Ostatním tím jen dáváte najevo, jak špatně na tom jste. Ne, žádný Facebook!

5. Neexperimentujte

Na jednu stranu je fajn vyzkoušet něco nového: klidně skočte s padákem nebo se dejte ke skupině dobrovolníků podporující žirafy v Africe, ale nikdy se nepouštějte do větších experimentů. Vaše nálada vás bude nabádat k vyzkoušení různých drog, které jste měla chuť zkusit už dávno, přičemž váš milý by z toho nebyl nadšený, a teď konečně můžete. Uvědomte si ale, že jste nešťastná a nemáte ani špetku dobré nálady. To potom může končit zle.

tumblr_niivnxGcrr1tf67l3o1_500

6. Svěřit se kamarádkám ano, ale...

Vaše nejlepší kamarádky před vámi jistě dveře nepřibouchnou, když si budete chtít promluvit, ale všeho s mírou. Neměla byste nic přehánět. Pokud budete vaší kamarádce ve tři ráno bušit na dveře, volat co pět minut, přičemž než se dostanete k první větě, uplyne dalších deset minut, protože vám přes ustavičné vzlykání nepůjde rozumět, to pak dojdou nervy i těm nejotrlejším.

7. Nechovejte se jako děvka, není to sexy!

Když po týdnu opustíte svůj byt a rozhodnete se jít do společnosti, je to nanejvýš dobře. Ovšem dávejte pozor, kolik toho do sebe nalijete. Čím více alkoholu, tím větší potřeba dokázat nejenom sobě, ale i všem okolo, že ten syčák udělal největší chybu svého života, když se s vámi rozešel, a že je o vás stále velký zájem. Kromě toho, že jste nešťastná a opilá, budete mít pověst děvky a k vašemu ex se to donese rychlostí blesku. A to rozhodně nechcete.

tumblr_inline_niiyn9CHIT1t7p1j3

A TADY si přečtěte 14 vět, které po sexu rozhodně nechcete slyšet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články