7 úskalí chození s vegetariánkou

Jede vaše milá ve zdravém životním stylu bez masa? Tak pozor, může si na vás přichystat všemožná příkoří!

1. Nenajíte se spolu

amnr http://realfoodswitch.com Zapomeňte na romantické chvilky u ohníčku s buřtem na klacku. Nebo grilovačku se steaky a klobáskami. Když uvaříte masové jídlo, nikdy vás za něj nepochválí!  

2. Může dělat ostudu

Vegetariáni mají pro konzumenty masa spoustu zajímavých označení. Mrchožrouti, vrazi zvířátek a tak dále. Plus mají dotěrné otázky typu: "A svýho psa bys taky snědl? Vždyť je to to samý!" Není to úplně příjemné pro vás i okolí.  

3. Bude vás chtít změnit

whetr mcdonalds.com.au Pokud je opravdu svině, lapí vás do svých bezmasých osidel a pak ve fázi zamilovanosti pronese ultimátum: "Buď já, nebo maso!" Slabší povahy podlehnou, silnější vyjednávají, nejsilnější své milé řeknou, ať si sbalí svých pět salátů a táhne.  

4. Restaurace

Chcete svou vegetariánskou přítelkyni pozvat na večeři do restaurantu? Máte problém a musíte vybírat, aby se také najedla a nedostala jen smažák. Maso a jeho deriváty dodávají jídlu chuť - vývar, slanina, sádlo atd. Takže pokud jste ohleduplní, budete naštvaně žvýkat nějaký echt zdravý experiment, který nezasytí.  

5. Nebude krev a mlíko

wrztj http://kandyhotelrivelka.com S plnějšími tvary se můžete rozloučit. Pokud nebudete přítelkyni dokrmovat třeba čokoládou a zmrzlinou, rozlučte se s: boky, zadkem, stehny, prsy...  

6. Čištění zubů

Tak jste si dali flákotu a chcete svou bezmasou přítelkyni políbit. A ona vás v romantické chvilce pošle s kartáčkem do koupelny, protože se bojí, že vám mezi zuby zůstal kousek steaku. Vášeň rychle opadne.  

7. Zjistíte, že to jde

dnr http://www.maryvancenc.com Vegetariáni (většinou) nejsou blbí a také se rádi dobře najedí. Takže rafinovaně využívají koření a exotické, chutné a voňavé ingredience z celého světa. Nakonec zjistíte, že opravdu nemusíte každý den jíst sekanou vloženou mezi dva řízky.   A když zjistíte, že to jde, můžete navštívit nějakou super vegetariánskou restauraci. Tipy na 10 vyzkoušených najdete ZDE.

Komentáře

Doporučeno pro vás