fb pixel 7 typů mužů podle toho, jak balí holky – G.cz
Vyhledávání

7 typů mužů podle toho, jak balí holky

Muž je lovec. Je jedno, jestli loví mamuta anebo ženu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.9.2018, 23:00

Způsoby lovu se liší. Záleží hlavně na zkušenostech, potažmo na přednostech daného muže. Neexistuje univerzální způsob balení žen. Námluvy si každý muž ušije sám sobě na míru. Jaké jsou ty nejčastější způsoby balení holek?

1. Vazba

Sedmkrát týdně do posilky, sem tam si zobnout nějaké tablety a to vlastně stačí. Nahonit svaly a ona se dříve či později nějaká chytne. Základ všeho je fotit se při tréninku (posilování) a vystavovat světu na odiv vypracované břicho.

Narvaný v tričku o tři čísla menším, aby vynikly bicáky, obchází vazba bary, kde číhá na svou oběť. Důležité je se moc nehýbat, neboť při nepatrném náznaku jakéhokoli pohybu o tři čísla menší tričko praskne. I když to nemusí být na škodu. Do půl těla se vazba cítí mnohem pohodlněji a sebevědoměji.

Zapomeňte na duchaplnou konverzaci, na humor, galantnost či roztomilou plachost. Vazba přijde za ženou, zatne jí před obličejem biceps, a pokud jí zatnutím mohutného bicepsu nevyrazí zuby, je ruka v rukávu. Na vazby letí převážně určitý druh dívek. Podle hesla: „Každé zboží má svého kupce.“

2. Vatař

Ten nemusí nic. Jemu stačí, že má peníze. Hodně peněz. Na svou vizáž upoceného obtloustlého seladona dávno za zenitem by pravda za normálních okolností nesbalil ani tu vyžilou padesátiletou servírku po pěti císařských řezech, takže jeho jediná šance na koitus stojí a padá s dostatkem peněz.

Platí pravidlo čím víc peněz, tím lepší rajda. Velmi pravděpodobně se na peníze nepodaří utáhnout ženu, která vataře bude skutečně milovat, ale to se snad ani nečeká. Důležitá je roštěnka na chlubení ve společnosti a nějaký ten domácí koitus.

Vataři balí ženy na luxusní věci a mávání balíkem peněz před obličejem.

3. Kamarád

Zakřiknutí muži s malým sebevědomím již od pradávna uznávají pouze jednu metodu svádění. Se ženou se skamarádí a posléze doufají, že žena jednoho dne prozře a uvědomí si, že muž je vlastně děsný poklad.

Takový je plán. Bohužel však realita je někde jinde. Muž kamarád se sice pokoutně snaží vetřít ženě do přízně tím, že s ní kouká na romantické komedie, uchlácholí ji pokaždé, když jí nějaký kretén zlomí srdce, popřípadě jí nalakuje nehty. Jenomže zatímco se žena ke svému kamarádovi vždy chodí vyplakat a pak se nechá sbalit zase nějakým dalším kreténem, muž kamarád si v tichosti chodí drachnit bartoše do sprchy a doufá a věří, že jednoho dne se to zlomí. Nezlomí.

4. Vtipálek

Není ani moc hezký. Nemá vypracované tělo. Není moc bohatý. Není vlastně vůbec zajímavý. Takový muž spoléhá na to, že ženu utáhne na svůj humor. Existují díky bohu ženy, kterým muž se smyslem pro humor imponuje.

5. Sběrač zbytků

Sběrač zbytků si na nic nehraje. Nemá velké nároky. Hlavně, že se to hýbe a má to kozy. Není ničím zajímavý a sám o sobě to ví. Trpělivě vyčkává, až jeho pohlednější a zajímavější souputníci sbalí ty nejlepší holky a posléze bere, co zbylo. Sběrač zbytků využívá zklamání nezadaných žen a hlavně takový ten jejich pocit: „Tak lepší, než být sama.“ Sběrač zbytků toho nemá moc co nabídnout, ale jsou ženy, kterým to stačí.

6. Romantik

Romantik žije ve svém světě básní a velkých gest. Zblblý z hollywoodské produkce přeslazených komedií se to snaží uhrát u žen na tu romantickou notu. První rande při svíčkách a houslovým kvartetem, které naživo zahraje několik serenád, jistě okouzlí nejednu ženu.

Romantik oddaluje první sex, co to dá, a snaží se hlavně o splynutí duší. Po pár týdnech to už jeho nová známost nevydrží, nechá se zprznit přiopilým hezounkem v baru na záchodě, a tím splynutí duší tak nějak končí.

7. Metrosexuál

Metrosexuál jede hlavně na vzhled. Dbá na to, aby vypadal vždy šik, měl nagelované vlasy, opálenou pleť a růžové tričko s výstřihem do véčka.

Podle průzkumů bývají metrosexuálové úspěšní zhruba v padesáti procentech případů. Pokud jde metrosexuál do baru, má padesátiprocentní šanci, že sbalí ženu. Rovněž má padesátiprocentní šanci, že ho znásilní na záchodě nadržený homosexuál.

A TADY máte 9 jednoduchých a účinných kroků, jak sbalit ženu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články