7 typů mužů, kteří se nehodí na dlouhodobý vztah – G.cz
Vyhledávání

7 typů mužů, kteří se nehodí na dlouhodobý vztah

Ne každý muž je předurčen k dlouhodobému vztahu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.6.2016, 18:26

Jestliže jste svobodná a stále hledáte nějakou tu spřízněnou duši, se kterou byste strávila zbytek života, tak zpozorněte. Jsou muži, kteří se na dlouhodobý vztah nehodí.

1. Staří muži

Staří muži se nehodí na dlouhodobý vztah už tak nějak z podstaty věci. Vztah s nimi není na dlouho, protože brzy zemřou.

2. Ženatí muži

Ano, když vás klátil na motelu, tak vám sliboval, že se rozvede a že budete spolu šťastni až do smrti. Když se udělal, tak odešel. Nemáte mu volat. Zavolá vám on, až bude chtít.

Pořád doufáte, že jste s ním ve vztahu a že s manželkou je už jenom kvůli dětem. Vždyť přeci je na vás tak hodný a pozorný. Minule vám dokonce z motelu zaplatil taxíka, cukrouš jeden.

3. Násilníci

Když se bavíte s cizím mužem, tak vás zmlátí. Když mu spálíte večeři, tak vás zmlátí. Když přijde domů z hospody, tak vás zmlátí. Tak už doprdele pochopte, že s tím kokotem to svoje životní štěstíčko nenajdete, napráskejte ho normálně na policajtech a dejte ho zavřít. Nebo si nabrnkněte nějakýho vazbiče, který mu rozbije hubu, aby viděl, jak to je super.

4. Nevěrníci

Před vámi měl minimálně sto holek. Každé z nich byl nevěrný. Víte to o něm, ale přeci vám nevěrný nebude. Protože s vámi konečně poznal tu lásku a tak.

Nevěrník zůstane nevěrníkem, tak se s tím smiřte. Vy ho nezměníte.

5. Zajíčci

Jste zachovalá čtyřicátnice či nedej bože padesátnice a dostala jste zálusk na dvacetiletého nabíječe? Jako, na pobavení, proč ne, ale do vztahu nevhodné.

S mladým chlapem to daleko nedotáhnete. To není jako u starých chlapů, kteří si nabrnknou mladou holku, protože mají prachy, postavení (společenské) a dejme tomu ještě nějaké to charisma.

Dřív nebo později totiž nebudete už s to šálit přírodu a stáří u vás propukne. Co by potom s vámi takový mladík dělal? Ten se raději poohlédne po mladší.

6. Finanční poradci

Tam si nikdy nemůžete být jistá, jestli je s vámi z lásky anebo proto, že větří příležitost, že vám jednoho dne vnutí podepsat nějakou tu hezkou smlouvičku.

Navíc se obecně ví, že finanční poradci jsou zlí lidé.

7. Vegani

Dlouhodobý vztah z veganem je velmi komplikovaný. Už jen pro ty drobnosti. Tak například od vegana nikdy nedostanete k výročí nebo ke svátku květinu, protože než ji z květinářství přinese domů, tak ji celou sežere.

Na Vánoce bude okusovat vánoční stromeček a v smskách vám místo „Miluju tě“ bude několikrát denně psát: „Já jsem vegan.“

A TADY máte 6 tipů, jak poznáte, že je váš vztah už u konce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články