7 typů lidí, které potkáte na každém koupališti – G.cz
Vyhledávání

7 typů lidí, které potkáte na každém koupališti

Je to rok co rok. V létě na koupališti je to pořád stejné. Ať jste kdekoliv, pokaždé narazíte na stejné typy návštěvníků.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.7.2017, 10:32

Nelze samozřejmě paušalizovat, ale na následující typy lidí narazíte prostě úplně na každém koupališti.

1. Vyšisovaná bába

Možná to není bába. Možná je jí jenom kolem padesáti. Každý den chodí na koupaliště. Nikdy nevleze do vody a celé dny tráví tím, že jenom leží na dece a opaluje se. Ani si nečte. Nic. Jenom leží a smaží se na sluníčku. Její kůže je už od pohledu úplně vyschlá a vypadá, že každým okamžikem musí vzplanout. Přes zimu tradičně prodělá chemoterapii kvůli rakovině kůže, aby se zase příští rok mohla na začátku léta vyvalit na dece a jít tomu štěstíčku znovu naproti.

2. Divnej chlap opřenej o plot

Na každým koupališti narazíte na podezřele vyhlížejícího chlapa kolem padesátky ve skandálních slipových plavkách. Může mít knírek a musí mít mírnou nadváhu. Minimálně vyvalený pupek.

Tenhle chlap postává poblíž bazénu, opírá se o plot a pozoruje dění. Lačně vyhlíží mladé ženy v plavkách a mlsně se při pohledu na ně vždy olízne.

3. Idiot v Boratových plavkách

Pořád se najde kretén, který si myslí, že Boratovi plavky jsou pořád ještě děsně moc vtipný a originální. Ne, nejsou. Ty byly vtipný a originální v době, kdy je měl na sobě Borat. Dvě vteřiny po tom už to vtipný nebylo a není to ani dneska.

4. Machýrci, co balí holky na to, že skáčou salta do vody

Na koupalištích se v hojné míře vyskytují odrostlí adolescenti kolem dvaceti let (někdy i třicátníci, ale to je potom smutný příběh), kteří balí holky na to, že skáčou do bazénu. Zkoušejí různá salta a vruty. Na skákání do bazénu se totiž podle všeho nejlíp balej holky. Úplně si to představuju: „Lucko, tak co, jakej je ten tvůj? Je hezkej? Hodnej? Chytrej? Má tě rád?“ „Ty jo, to nevím, ale děsně parádně skáče do bazénu.“

5. Vysvalený týpek z posilovny, co jenom obchází bazén

Přeci netrávil devět měsíců v posilovně a neobětoval svoje varlata kvůli steroidům jenom proto, aby svoje nabušený tělo schovával ve vodě anebo někde bokem na dece. Tahle hora svalů v těsných slipových plavkách (namazaná olejíčkem) musí celé dny obcházet kolem bazénu, aby všichni viděli, jaká je vazba. O tom ten život přeci je.

6. Mladý holky, co se přišly nechat sbalit

Tyhle slepice působí v hejnech (či stádech) po několika kusech. Postávají opodál skokanského bazénu a celou dobu se chichotají týpkům, co skáčou do vody. Natřásají se a motají kolem mužů tak dlouho, až se někteří osmělí a přijdou je sbalit. Tyto ženy najdou své štěstí někde v převlékací kabince a muž si pak si jde zase po svých.

7. Matky, které vůbec neřeší své dítě

Malý uřvaný sígr, který se právě vysral do brouzdaliště (nebo vám na deku) máchá do vzduchu ručičkama a kazí den všem návštěvníkům, zatímco jeho matka to má celé na háku. Opaluje se na dece anebo se vybavuje s jinou matkou, jejíž dítě se zrovna topí v pítku pro ptáčky.

A TADY máte 12 skvělých koupališť v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články