7 podniků v Kroměříži, kde se rádi naléváme – G.cz
Vyhledávání

7 podniků v Kroměříži, kde se rádi naléváme

Kroměříž je kráska mezi jihomoravskými městy. Za uplynulá léta jsme v ní zanechali nezanedbatelný obnos našich peněženek, velkou dávku střízlivosti a vzpomínek. Můžete to zkusit jako my - přijeďte a Kroměříž bude vaše.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 29.4.2014, 13:00

1. Vodní meloun - Velké náměstí 34/13

vodni meloun foursquare com Sem zalezte na první spláchnutí pivní žízně. Hospůdka má prostory trochu menší, lze si rezervovat salónek pro cca dvanáct lidí. Mají ale i zahrádku, takže pokud to zde zapíchnete hned odpoledne, venkovní posezení s pivem vám jen prospěje. Vodní meloun patří k místům, které nezklamou, ale také ani ničím příliš nevyniká. Mají dvanáctku a točeného Guinesse.  

2. Radniční sklípek - Kovářská 20/2

radnicni sklipek imenicka.cz V případě, že by s vámi jela vaše holka, navštivte aspoň na půl hodinku nekuřácký Radniční sklípek. Na jídlo tady nebudete dlouho čekat, vaří dobře, navíc výběr piv není vůbec špatný. Protože ona bude zmlsaná, objednejte jí Kofolu. Když nebude tak upjatá, tak místní černé pivko. Nabídka čepovaných i lahvových piv se průběžně obměňuje.  

3. Černý orel - Velké náměstí 24/9

cerny orel pobytovebalicky.cz Asi nejlepší místní hospůdka/restaurace. Mají svůj vlastní pivovar, zamilujete si jejich polotmavou dvanáctku Černý orel. Krom svého moku nabídku piv pravidelně obměňují. Personál je perfektní, prostory jsou mnohem rozsáhlejší než u Vodního melounu, takže sem zavítejte klidně i s větší skupinou, ale raději si předem zřiďte rezervaci. Varování - perfektně tu vaří, odejdete nacpaní jako koule.  

4. Zlatý hrozen - Riegrovo náměstí 193

zlaty hrozen zlaty-hrozen.hotel.cz Menší vinotéka, která patří pod penzion Zlatý hrozen, je kousek od Velkého náměstí. Vhodná pro menší partičku. Málokdy zastihnete i otevřené venkovní posezení, ale my raději dřepíme pěkně pod zemí, ve sklípku. Rozhodně sem zajděte při sezóně burčáku.  

5. Pivotéka Titán - Kollárova 528/1

pivnice titán facebook.com Poměrně nedávno zavedený koutek, kde si můžete vychutnat nezměrné množství pivních specialit. Tímhle místem asi svou přítelkyni nenadchnete, zatáhněte sem své kamarády. Zde si nezakouříte.  

6. Academy cafe & coctail bar - Kovářská 13

academy bar academybar.cz Oproti ostatním zmíněným podnikům je Academy ve velkém oblíbený u kroměřížské omladiny. Je asi zbytečné zmiňovat, že tu mají vynikající kafe - aspoň na chvíli si zde můžete dát pauzu od pivních speciálů, zkuste jeden ze široké nabídky koktejlů, popřípadě i něco zbodnout. Nebudete zklamaní.  

7. TA-BU music club - Křižná

tabuclub.cz Místní vrťkoclub je pár uliček od Velkého náměstí. Po předchozích podnicích se zde můžete s omladinou Kroměříže zničit rádoby tanečními pohyby a přílivem dalších koktejlových kreací. Když jedete pařit do Kroměříže, TA-BU by mělo být aspoň poslední místo, kam se dopotácíte. Jestli si z něho něco zapamatujete, je už jen na vás.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články