fb pixel 7 nejkrásnějších kriminálnic, které byste nejraději ztrestali sami – G.cz
Vyhledávání

7 nejkrásnějších kriminálnic, které byste nejraději ztrestali sami

Je tomu pár hodin, co byla z indonéské věznice propuštěna překrásná drogová překupnice Schapelle Corby. Kdo další by zcela jistě patřil do finálové top 7 na Miss Criminal?

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 10.2.2014, 14:47

1. Schapelle Corby

schapelle-corby-1200 www.3news.co.nz Takže Schapelle už je, pánové, volně k odchycení. Corby (36) byla propuštěna na podmínku po devíti letech strávených ve vězení na Bali. Odsouzena byla v roce 2005 , za to, že se snažila propašovat na ostrov 4,1 kilogramu marihuany. Její případ přitáhl pozornost médií po celém světě. Do roku 2017 teď bude muset Schappelle na základě pravidel podmíněného propuštění zůstat v Indonésii.  

2. Anna Chapman

Anna-Chapman-2 maximonline.ru Rusku Annu Chapman v roce 2010 zatkla FBI a obvinila ji ze spolupráce s ruskými špionážními službami. Anička přijela do Států dělat kariéru modelky a módní návrhářky. Tedy jenom jako. Ve skutečnosti to byl agent v sukni. A občas i bez sukně.  

3. Casey Anthony

Casey-Anthony-Still-Innocent.-Always-has-been.-Always-will-be caseyanthonyisinnocent.com Jeden z nejsledovanějších soudních procesů v Americe. Dnes osmadvacetiletá Casey Anthony obžalovaná z vraždy své dvouleté dcery, byla prohlášena za nevinnou v létě roku 2011, což mnozí právníci i široká veřejnost označuje za naprosté selhání poroty. Ta byla složená ze sedmi žen a pěti mužů a trvalo sedm hodin, než se dohodli na rozsudku. Casey nakonec porota uznala nevinnou z vraždy, neúmyslného zabití a zneužívání dítěte. Naopak ji shledali vinnou v tom, že lhala vyšetřovatelům, když řešili zmizení dcerky v červnu roku 2008. No, něco tady dost smrdí, ale to už asi může být Casey šumafuk.  

4. Karla Homolka

hi-homolka-852 canadaalive.wordpress.com Dnes čtyřiačtyřicetiletá Karla je jednou z nejznámějších sériových vražedkyň. Což ji jen tak mimochodem kouká z očí. Pokud máte pocit, že jste ji včera zahlédli ve vaší ulici, začněte se zamykat, protože je to možné. Karla si odseděla pouhých dvanáct let a teď žije pod jiným jménem bůhví kde. Možná u vás v ulici. Karly otec byl totiž český emigrant, určitě by ji to sem mohlo táhnout.  

5. Olga Hepnarová

sat-thu-xinh-dep-5 kienthuc.net.vn Poslední popravená žena v Československu. Píše se rok 1973. Tehdy čtyřiadvacetiletá Hepnarová, která má v té době za sebou pár pokusů o sebevraždu, pokus o upálení své sestry, pobyt v psychiatrické léčebně v Opařanech a pár románků se ženami i s muži, odmítá být anonymní sebevražedkyní a plánuje brutální čin. Svého trabanta svrhává ze skály a půjčuje si velké nákladní auto. S ním vyráží k tramvajové zastávce na Strossmayerovo náměstí. Čeká, až se na zastávce shromáždí co nejvíce lidí a poté se rozjíždí směrem k davu. Osm lidí je mrtvých, dalších šest je zraněno těžce a šest lehce. Při výslechu lituje, že jich nezabila víc a že mezi nimi nebyli její rodiče.  

6. Amanda Knox

amanda-knox-convicted www.nydailynews.com Američanka Amanda Knox, která se měla spolu se svým milencem v roce 2007 dopustit brutální vraždy britské spolubydlící Meredith Kercher v italské Perugii. Čtyři roky strávila ve vězení, poté byla pro nedostatek důkazů propuštěna. Teď by se podle všeho měla díky novým důkazům vrátit do Itálie a odpykat si tam dalších 28 let.  

7. Megan Martzen

megan_martzen globalgrind.com Je to taková zlobivá verze Kim Kardashian. Třiadvacetiletá Megan se podílela na vraždě sedmnáctimesíční holčičky Elly VanLeeuwen v roce 2009. Hyena.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články