fb pixel 7 kroků ke spokojeném vztahu pro muže – G.cz
Vyhledávání

7 kroků ke spokojeném vztahu pro muže

Být takzvaně singl dneska sice frčí, ale člověk podvědomě tíhne k tomu, mít někoho po svém boku. Je to lepší než se životem protloukat sám.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.2.2016, 17:50

Dostat se do spokojeného vztahu (a setrvat v něm) je však poměrně náročný úkol, který na sebe váže řadu úskalí. Právě proto je potřeba postupovat správně.

1. krok – Najít partnerku

Zdánlivě neřešitelný problém moha mužů. Kde ji najít? Stačí chodit mezi lidi. Je poměrně důležité chodit mezi lidi té věkové kategorie, ze které byste chtěli ženu. Pokud je vám třicet a pravidelně navštěvujete sjezdy „pamětníku Protektorátu Čechy a Morava“, žádnou životní lásku zde nenajdete. Maximálně vám nějaká seniorka dá sušenky a řekne vám, že vypadáte, jako její vnuk.

Buďte ale soudní. Přizpůsobte vyhledávanou věkovou kategorii svým možnostem. V případě, že vám je padesát, toho na maturitním plese moc neulovíte.

2. krok – Sbalit partnerku

Když už jste ji našli, přichází ta těžší část. Ženu je potřeba svést. Pokud jste pohledný, bohatý a známý muž, je možné, že budete sbalen vy. Jestliže jste tuctový ztroskotanec s nažloutlým chrupem, musíte se ohánět. O svádění toho bylo napsáno spoustu, takže si to nastudujte a jděte na věc.

3. krok – Začněte vztah

Když už jste ženu sbalili, je třeba ten vztah nějak začít. Odborníci doporučují opřít ženu ve sklepě o trubky a něžně ji zezadu pomilovat. Tím oficiálně váš vztah začal.

Aby hned neskončil, musíte se snažit. Nebojte se veřejných projevů náklonnosti, jako že ji budete v přeplněné MHD oblízat a rukou zajíždět do rozkroku a nebo ji podržíte kabelku, když si na romantické procházce v parku odskočí za keř na velkou.

Buďte pozorní. Drtivá většina vztahů nevydrží prvních několik měsíců. Snažte se.

4. krok – Přetvářka

Přetvářka je nejdůležitějším prvkem spokojeného vztahu. Před vaší partnerkou se tvařte vždy inteligentně, snažte se být vtipní, pozorní a dělejte, že posloucháte, co vám říká. Nesmíte na sobě nechat znát, že jste nudný, arogantní a sebestředný debil.

5. krok – Společný život

Je potřeba dokázat partnerce, že s ní počítáte a akceptujete její potřeby. Nekomentujte proto všechny ty její krámy, kterými zaplnila koupelnu, a zuby si čistěte v tichosti a diskrétně v kuchyni nad dřezem.

Nad jakýmkoliv přihřátým bytovým doplňkem jako třeba vyšívaná dečka v barvě lila, která vám visí nad postelí a nebo vonná svíčka, ze které je vám na zvracení, nadšeně zatleskejte a prohlašujte, že je to báječné.

6. krok – Kompromisy

Vztah je celý o kompromisech. Každý z těch dvou lidí má nějaké tužby a potřeby, a proto je potřeba toto nějak skloubit. Pamatujte, že zárukou spokojeného vztahu je spokojená partnerka. Aby byla partnerka spokojená, tak ty kompromisy se týkají hlavně vás. Je váš sporťák do města nepraktický? Nevadí. Prodejte ho a kupte nějaké veliké Volvo. Ona bude spokojená.

Dávají mistrovství světa ve fotbale? Raději budete s ní sledovat Ulici.

7. krok – Jděte se opít do hospody

Velmi důležité. Nezapomínejte na to, občas si zajít s kamarády do hospody se opít. Je potřeba aspoň na chvíli vypadnout od té panovačné megery, co vám doma zakázala úplně všechno, jinak byste jí zabili. Kdo ví. Třeba až se vrátíte domů, zadáví se tou teploušskou lila dečkou a vy budete mít klid.

A TADY se můžete podívat na osmnáct vět, které váš harmonický vztah mohou narušit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články