7 každodenních debilů, kteří vám zkazí den – G.cz
Vyhledávání

7 každodenních debilů, kteří vám zkazí den

Pokud nejste celý den zavřeni doma, hrozí vám, že při každodenních běžných úkonech narazíte na nějakého z nekonečné škály debilů, které vám svět nabízí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.3.2016, 10:30

Vyhnout se jim nelze. Lze o nich jen informovat.

1. Debil, co zaparkoval auto hnedka za tím vaším

Už při cestě do práce můžete narazit na prvního debila a to aniž byste ho spatřili. Potýkáte se pouze s důsledkem jeho jednání.

Nějaký idiot zaparkoval auto těsně za tím vaším a vy tak nemůžete vyjet. Vzhledem k tomu, že tam dotyčný postavil své auto opravdu kreténsky, je velmi pravděpodobné, že pouze někam odběhl něco rychle zařídit a za okamžik se vrátí. Nicméně jakým právem vám ten okamžik sebral? To nemohl zablokovat výjezd někomu jinému? Debil jeden.

2. Debil, co vám nepodržel výtah

Jasně viděl prosklenými dveřmi, že vytahujete z tašky klíče od baráku. Tím pádem bylo tak nějak jasné, že tady bydlíte a máte zájem se dostat do vašeho bytu. I tak do přivolaného výtahu bez skrupulí nastoupil a odjel zrovna, když jste otevírali vchodové dveře. Teď musíte čekat, až dotyčný dojede do svého patra, přivolat výtah, čekat, až přijede a pak teprve nastoupit. To na vás nemohl počkat? Debil jeden.

3. Debil, co dělá problémy u pokladny

Stojíte nekonečnou frontu u pokladny a po docela dlouhé době už konečně s vaším nákupem přicházíte na řadu. Ještě jeden člověk před vámi a pak už jste vy. Jenomže ten člověk nejen, že se dohaduje pět minut s pokladní, že u tý konzervy leča byla cenovka třicet korun, takže on odmítá platit těch třicet pět, co mu ženská namarkovala a tvrdila, že cenovka se vztahovala na jiné lečo, ale pak platí stravenkama a odmítá politiku celého koncernu, že na stravenky se nevrací. Vyhrožuje čoikou a dožaduje se vedoucí prodejny.

Proč takový člověk vůbec existuje? Stojí mu to za to? A hlavně, proč jste raději nešli k jiné pokladně? Debil jeden.

4. Debil, co se prostě musel zeptat

Ať už je to školení, přednáška nebo seminář. To je jedno. Přednášející dlouhou dobu něco vysvětluje. S přibývajícím časem vás to baví čím dál tím míň a už se těšíte, až bude konec. Když už ten zaříkávač hadů konečně dožvaní, nezapomene na obligátní otázku: „Má ještě někdo nějaký dotaz?“ Normální člověk se na nic neptá a je rád, že je po všem a může vypadnout. Bohužel na světě nejsou jen normální lidé, proto s největší pravděpodobností nějaký debil zvedne ruku, položí několik stupidních dotazů a protáhne nudnou přednášku o další hodinu. Debil jeden.

5. Debil, co po svém psovi neuklidil hovno

To je ten typ debila, kterého nikdy neuvidíte, protože svůj čin vykonal v době, kdy vy jste na místě ještě nebyli. Je to majitel psa, který zanechal exkrement svého mazlíčka volně ležet na chodníku a do kterého jste vy šlápli. To to nemohl uklidit? Debil jeden.

6. Debil, co vám dal botičku na auto

Normálka jste si v parkovacím automatu zaplatili parkování na dvě hodiny. Sice jste to protáhli o dvacet minut, ale tak nad tím by normální člověk mávnul rukou. Vrátíte se k auta a ejhle, je na něm botička. Nějaký hamižný fízl, co si léčí komplexy, vám zkazil celý den. Debil jeden.

7. Debil, co vám hází do schránky reklamní letáky, i když tam máte napsáno „letáky nedávat“

Jdete si pro poštu. Otevřete schránku a vás zasype nepřeberné množství reklamních letáků, které nikdo nikdy stejně nečte a rovnou je vyhazuje, takže marketing jako noha. I přes obří nápis přes celou vaši schránku, ať tam nikdo žádné letáky nedává, nemůžete v té změti reklamních sdělení najít svou poštu. Jaký pokřivený člověk je schopen takového zvěrstva? Debil jeden.

A TADY se můžete podívat na osm tipů, jak být na sociálních sítích za menšího debila.

Podobné články

Doporučujeme

Další články