fb pixel 7 důvodů, proč není zase tak super bydlet s rodiči – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč není zase tak super bydlet s rodiči

Říká se tomu mamahotel. Ačkoliv jsou to lidé po škole v produktivním věku, nějak se jim ze svého hnízda nechce. Logicky. Mají zde veškerý servis, který jim maminka obstará a i ten nájem bývá lidový.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.2.2018, 11:02

Mamahotel se převážně týká mladých mužů či ošklivých mladých žen, neboť ty hezké si již dávno rozebrali movití podnikatelé či úspěšní sportovci, kteří si je nastěhovali do svých vil.

Ono se může zdát, že bydlení s rodiči je vlastně paráda, ale ono tomu tak úplně není. Existují důvody, proč nebydlet v dospělosti s rodiči. Zde jsou.

1. Sex jen když nejsou naši doma

Ono sbalit na baru nějakou kost, to je jedna věc, ale když pak přijde na věc, je potřeba si položit základní otázku. Kde? Přitáhnout si ji domů do svého pokojíčku, když vedle v ložnici spí rodiče, to není tak úplně jednoduché, nehledě na to, že když jí řeknete: „Tak pojď ke mně, ale musíme potichu, abychom nevzbudili rodiče“, patrně o vás dotyčná přestane jevit zájem a nechá se sbalit s někým, kdo má svůj byt nebo alespoň vlastní maringotku.

2. Musíte oznamovat, kdy se vrátíte domů

Pokud bydlíte s rodiči a chystáte se na tah, musíte mamince oznámit, v kolik hodin se hodláte vrátit. Pakliže svou „večerku“ přetáhnete, buď vám maminka volá a ptá se, jak to s vámi vypadá anebo vám vyčiní, až dorazíte domů. Tak jako tak, vaše matka si vyhrazuje právo na to být informovaná ohledně vašeho příchodu.

3. Rodiče vám začnou lézt na nervy

Ačkoliv máte své rodiče rádi, začíná to u vás doma notně skřípat. Vaše matka vám vyčítá, že máte v pokojíčku bordel, že po sobě nemyjete nádobí a že se zase taháte s tou courou. Otec se vás zase každý den ptá, kdy už hodláte vypadnout z jeho domu. Žádná idylka.

4. Můj dům, moje pravidla

Tak úplně nejste pánem svého domova. Sice můžete zadarmo vyžrat půl ledničky, ale zase večer se musíte koukat na Ordinaci v růžové zahradě, jelikož si u ní maminka ráda popláče nebo zanadává na toho zlořáda….. (Nevíme, nesledujeme, protože nebydlíme s maminkou. Ale určitě tam nějaký zlořád bude.)

5. Žádné soukromí

„Hele, přišla ti pošta. Otevřela jsem to a máš tam obsílku od policajtů. Co jsi zase proboha udělal?“ Rodiče vám mile rádi nakouknou do soukromí, aby měli přehled, a vy s tím nic neuděláte. Můžou vám kdykoliv prohledat šuplíky a tu trávu, co tam máte zašitou, sami vykouřit anebo vás udat. Porno si můžete pouštět jenom, když usnou a to navíc do sluchátek anebo bez zvuku.

6. Když chcete mazlíčka, musíte se zeptat

Chcete si koupit psa, kočku, opičku, rybičky nebo tapíra? Musíte se zeptat rodičů, jestli můžete. Ono už samo o sobě ptát se skoro ve třiceti rodičů, jestli něco můžete, je dost pokořující, nehledě na to, že vám to rodiče možná ani nedovolí. Ano, bude vám třicet a vaši rodiče vám zakázali tapíra. Smutné. Samozřejmě, že se můžete vztekat, urazit se a zamknout se u sebe v pokojíčku, ale to je tak celé, co zmůžete.

7. Vaši rodiče mohou provozovat sex. A vy o tom budete vědět

Je celkem pravděpodobné, že si vaše rodiče občas střihnou koitus. Na tom není nic hrozného. Hrozné na tom ale bude to, že vy o tom budete vědět. Ze svého pokojíčku totiž uslyšíte, jak otec v koupelně otevírá poličku a bere si viagru a pak zavítá k vám do pokojíčku, aby se podíval, jestli spíte. Když zjistí, že ne, zamaskuje to nějakou z prstu vycucanou otázkou, třeba, jestli jste viděli včera ten zápas, a s dlaní na rozkroku, kterou maskuje nabíhající erekci, opouští pokojíček, zavře a vy zaslechnete jenom: „Ještě nespí, musíme potichu.“ No a pak se zavřou ještě dveře do ložnice a vy už slyšíte pouze vrzání postele. Za chvilku je po všem. Slyšíte otce, kterak vyhazuje kondom do odpadkového koše a matku, jak jde do sprchy (při pohledu na svého prošedivělého otce s pupkem se té sprše ani nedivíte). Tak a můžete jít spát. Hezké sny.

Pokud jste se rozhodli, že u vašich rodičů již dožijete, tak tady máte 12 vět, které od nich nikdy neuslyšíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články