7 důvodů, proč je knížka Dovolená s moderním fotrem nejlepší knížka na dovolenou – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč je knížka Dovolená s moderním fotrem nejlepší knížka na dovolenou

Tak přátelé, za chvíli nám to začíná. Dovolené. Pokud jedete k moři, určitě si lámete hlavu, jakou knížku si s sebou vzít. Jestli Bábovky anebo Osm anebo rovnou obojí. Už nemusíte nic vymýšlet. Máme pro vás ideální volbu. Knížku Dovolená s moderním fotrem. Ta je na dovolenou nejlepší a my vám řekneme proč.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.6.2018, 16:22

1. Je to knížka o dovolené. Nejlepší co můžete na dovolené dělat, je číst si o dovolené. Stačí ležet na lehátku. Nemusíte chodit do moře. Přečtěte si o tom, jak do moře šel někdo jiný. Díky této knížce se nebudete na dovolené muset namáhat.

2. Knížka má pevnou vazbu, takže jí můžete umlátit dotěrného prodejce suvenýrů a nebo rovnou imigranta. Pokud tedy jedete zrovna do destinace, kde se to imigranty jen hemží. Například do hlavy Tomia Okamury.

3. No ono moc na výběr s knížkama o dovolené u moře nemáte, je to hodně omezený.

4. S knížkou Dovolená s moderním fotrem budete u moře posh.

5. Pokud se v hotelu u moře, kam jedete, budete legitimovat knížkou Dovolená s moderním fotrem, získáte tříprocentní slevu na pití. Nebojte, je to domluvený (platí jen pro dovolenkáře s all inclusive, kteří mají pití zdarma).

6. Knížka Dovolená s moderním fotrem byla vyrobena z materiálu, který je šetrný k velrybám. U moře si tedy můžete číst s dobrý pocitem, že kdesi daleko na širé vodě jsou velryby, ke kterým byla knížka šetrná.

7. Když si budete číst na dovolené u moře knížku Dovolená s moderním fotrem, je to mnohem lepší, než kdyby s vámi cestou na dovolenou spadlo letadlo a nebo vám na dovolené pršelo.

Poznámka autora: Jméno autora knížky a autora tohoto článku, je jen náhoda. Taková shoda jmen se stává. Bylo by ubohé psát článek o své vlastní knize. Ještě trapnější by bylo psát recenzi. To dělat nebudu. Kdyby se mě někdo ptal, tak dávám 80 procent.

A tady se dozvíte, že Chorvatsko zakázalo řízek s chlebem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články