fb pixel Vzrušují vás nohy? Nebo mlha? Pojďte se s námi podívat na nejpodivnější sexuální úchylky – G.cz
Vyhledávání

Vzrušují vás nohy? Nebo mlha? Pojďte se s námi podívat na nejpodivnější sexuální úchylky

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Aniž bychom kohokoli soudili, pojďme si říct, že lidská sexualita je... pestrá. To je slovo, co hledáme. Pestrá. Málokdo se úplně vyzná v sobě, natož aby přemýšlel nad tím, jaké všechny podivnosti mají jiní lidé. My vám s tím pomůžeme.

Jan Studnička
Jan Studnička 25.4.2020, 14:05

Proti gustu...

Jak už jsme říkali, nikoho za jeho záliby nesoudíme. Pokud vaše soukromá úchylka nikomu neubližuje, pak si dál vesele masturbujte nad projevy Milouše Jakeše. Nemusíte se za nic stydět. Pokud vás ovšem sexuálně nevzrušuje stud, v tom případě: Že ti není hanba?!

Na světě je přes sedm a půl miliardy lidí, z čehož logicky vyplývá, že ať vás napadne cokoli, někde na planetě bude člověk, kterého to vzrušuje. Včetně vaší nepovedené svíčkové nebo rozbitého porcelánového servisu po babičce. Řada těchto, hm... zálib, není zdokumentována, ale velká spousta ano a mají i svá jména.

A vy se s námi můžete podívat do naší galerie na některé, které nás zaujaly. Některé uvedené jsou poměrně slavné, jiné ne. Vynechali jsme většinu těch nehezkých, které se klasifikují jako sexuální obtěžování, protože to nemáme rádi. I když jednu dvě znepokojivé jsme tam taky šoupli. Můžete to brát jako letmý pohled do nepřeberného množství lidských úchylek. V některých se možná maličko poznáte.

A jestli máte svou oblíbenou, nebojte se nám ji napsat do komentáře na Facebook.

Podobné články

Doporučujeme

Další články