fb pixel 7 dárků, kterými žena muže opravdu nepotěší – G.cz
Vyhledávání

7 dárků, kterými žena muže opravdu nepotěší

Ženy chtěly emancipaci. Přály si to, tak to teď mají. Musí kupovat mužům dárky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.7.2018, 09:50

V dobách, kdy ženy byly ještě pouhým doplňkem, to byli výhradně muži, kteří oblažovali ženy dary a na oplátku vyžadovali od žen poslušnost, sex, vaření, štípání dřeva a těžbu uranu v podzemních dolech.

Potom si jednoho dne nějaká parta znuděných paniček řekla, že jsou vlastně mužům rovnocennými partnery, a tím pádem chtějí stejná práva jako oni. Bohužel však nedomyslely skutečnost, že na práva se vážou taktéž povinnosti. Jednou z těchto povinností je kupovat mužům dárky. Samozřejmě po nich nikdo nechce, aby je kupovaly obden. Stačí na narozeniny, Vánoce a možná i něco k svátku. To zase není tak moc.

I přesto spousta žen tápe a není schopna svému muži koupit něco, co by opravdu chtěl. Ono to není tak lehké, jako koupit dárek ženě. Tam stačí zajít do klenotnictví a nakoupíte dárků na deset let dopředu. Muži však nejsou marniví ani se neukájí na blyštivých předmětech, a proto je nelze odbýt náhrdelníkem nebo náušnicemi. Chce to rafinovanost, kterou v této oblasti většina žen nedisponuje. Běžná žena to může vysrabit a zeptat se muže, co by si přál, nebo může sebrat odvahu a koupit muži nějakou kravinu, kterou sice dotyčný převezme s úsměvem a předstíraným nadšením, ale záhy ji odloží a už nikdy nepoužije.

1. Saténové trenýrky

Ano, ona to myslela dobře. Chtěla nám udělat radost a navíc chtěla, abychom se cítili přitažlivě a sexy. Ale tohle? Vždyť ten šmejd nemá vůbec vůli. Stačí několik nešikovných výpadů a decentní rozparek v rozkroku je na světě. Pakliže přidáme posléze další nečekané výpady, decentní rozparek se z rozkroku rozšíří i na prdel a máme saténovou sukni. Nehledě na to, že satén není příliš prodyšný a naše nádobíčko tíhne tím pádem k zapařeninám.

2. Příslušenství k vašim koníčkům

Jste modelář, rybář, myslivec nebo si například ujíždíte na tuningování vašeho auta? V tom případě můžete od ženy očekávat nějaký doplněk k vašemu koníčku. No a jelikož vašemu koníčku žena absolutně nerozumí, ačkoliv jste jí to stokrát vysvětlovali a názorně ukazovali, dostanete předmět, který vám bude úplně na hovno. Například pokud jste rybář a chodíte rád na malou říčku na pstruhy, dostanete k narozeninám vybavení na lov tuňáků a mečounů v moři, včetně šňůry na dvě stě kilo, a popruhy, abyste se mohli přikurtovat k lodi, kterou nemáte a nikdy mít nebudete.

3. Čivavu

Chtěla vám udělat radost. Chodíte si totiž ráno a večer zaběhat. Rád se touláte sám lesem a jezdíte na čundry. Chtěla vám přihrát parťáka na vaše akce. No a proto vám koupila tu malou krysu, co nic neumí, jenom pořád štěká.

Čivava byla vyšlechtěna jako plemeno určené k obětování a k jídlu. K tomu jedinému se totiž hodí. Na běhání je úplně k ničemu, protože ji musíte nosit. Do lesa s ní nemůžete, jelikož by jí ulovila veverka nebo odnesla sojka a na čundru byste ji ve stanu zalehli. Tím pádem musíte mít čivavu pořád doma, kde od rána do noci hystericky štěká a dělá bordel. Dárek k ničemu. Nebo maximálně k obětování a k jídlu.

4. Doplňky stravy

Podle ní vaše stravování, kdy si dáte ke snídani bůček, k obědu bůček a k večeři dorazíte, co zbylo od snídaně a oběda, není úplně optimální. Zeleninu s vámi už vzdala, stejně tak jogurty a podobné nechutné předtrávené nesmysly. No a jelikož vám padají vlasy, slezlo vám několik nehtů, vypadaly vám zuby, máte žluté bělmo, jste malátní a na varlatech máte podivné cizí těleso, koupila vám několik doplňků stravy, abyste se dali do kupy. Vyhozený prachy.

5. Rifle ala buzna

Jelikož je žena velmi všímavá, neuniklo jí, že vlastníte pouze jedny džíny. Po letech používání jsou již notně ošoupané, otrhané a na několika místech i děravé. Navíc jsou těžce demodé, jelikož se tento střih už dávno nenosí.

Tím pádem, aby vám udělala radost, koupila vám úzké džíny, ve kterých nemůžete ohýbat kolena a při jakémkoliv pohybu necítíte nic než svíravý tlak a bolest. Varlata se vám zamáčkla zpět do břicha, zbytek v rozkroku zmodral a brzy asi odpadne. Ale podle ní v nich máte moc hezký zadek, takže je to vlastně super dárek, a od vás se očekává, že je budete nosit neustále. Ono vám možná ani nic jiného nezbyde, jelikož jsou natolik těsné, že se vám je už nikdy nepodaří sundat.

6. Lístky na balet či operu

Tady je asi jakýkoliv komentář zbytečný.

7. Zážitkový skok s padákem

Jednou jste se ožrali a pak jste dělali ramena, jak byste si skočili padákem, jak byste se vůbec nebáli a jak milujete adrenalin. Ona si to pamatuje. Na to pozor. Ženy si na rozdíl od nás mužů pamatují spoustu věcí.

Tím pádem jste k narozeninám dostali tandemový seskok z letadla. Už když jste do letadla nastupovali, jste se strachy poblili, a při seskoku jste se hystericky drželi instruktora, brečeli jste jako malej fakan, loučili se světem a za soustavného zalykání se jste se snažili instruktora podmáznout, že ať jako skočí sám a ihned po doskoku si vás opět připne zpátky, aby žena viděla, jaký jste hrdina.

No a pak už si nic nepamatujete, jelikož jste strachy omdleli. Vzbudili jste se až na zemi s p(r)omočenými kalhotami. K Vánocům pak dostanete bungee jumping.

A TADY se můžete podívat na deset důvodů, proč všechny dárky nakonec do roka a do dne vyhodíme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články