7 bolševických gaunerů, na jejichž smrt netrpělivě čekáme – G.cz
Vyhledávání

7 bolševických gaunerů, na jejichž smrt netrpělivě čekáme

Podle zákona je komunismus zločineckou ideologií, stejně jako nacismus. Ve čtvrtek 6. února umřel Vasil Bilak – komunistický zločinec, který k nám v roce 1968 pozval okupanty. Teď už se smaží ve stejném kotli jako Hitler! Komu dalšímu čerti roztápějí rožeň?

Gement
Gement 6.2.2014, 17:43

1. Ludmila Brožová–Polednová

69055 Její případ ukazuje, kdo a jak se za komunistů dostával "k lizu". Po únoru 1948 během pouhých dvou let vystudovala práva, takže to stihla rychleji než Marek Benda. Jako "dělnická prokurátorka" se podílela na řadě vykonstruovaných politických procesů. Na šibenici dostala třeba Miladu Horákovou a v červnu 1950 se šla zvrhle podívat na její popravu. Když někoho soudila, cíleně rozdávala větší "flastry" lidem s "buržoazním třídním původem". V listopadu 2007 byla za své zločiny odsouuzena k osmi letům vězení, ale prezident Klaus ji později omilostnil. Pán pekel tak milosrdný nebude.  

2. Milouš Jakeš

mil wikimedia.org Mezi komunistickými politiky byl nejprostší duchem a zároveň to byl i komický moula. Pomáhal Sovětům při okupaci naší země. Jako generální tajemník ÚV KSČ od prosince 1987 nese přímou odpovědnost třeba za mlácení odpůrců totality během tzv. Palachova týdne. Už brzy ho budou čerti mlátit ohnivou rákoskou! Legendární Jakešův projev z Červeného Hrádku si prohlédněte tady:
 

3. Ladislav Mácha

macha Tenhle sadistický estébák umučil třeba faráře Josefa Toufara z Čihošti. Po listopadu 1989 byl sice odsouzen, ale trest "ze zdravotních důvodů" nenastoupil. V pekle mu žádný papír od doktora nepomůže.  

4. František Kincl

kin Vyučený zedník, který se stal policajtem – co dodat? Jenže tenhle rudý policajt to v říjnu 1988 dotáhl až na ministra vnitra. Nese tedy odpovědnost za potlačování demonstrací i za zmlácení studentů na pražské Národní třídě. V říjnu 1993 dostal tři roky za nezákonné věznění opozičních aktivistů a vyhánění disidentů do zahraničí. Tři roky? Co je to proti věčnosti v plamenech?  

5. Josef Vondruška

von David Sedlecký, wikipedia.org Nic neuměl a nic nebyl až do roku 1972, kdy nastupil jako bachař do věznice v Minkovicích. Promyšleně a sadisticky tam šikanoval a mučil politické vězně Jiřího Gruntoráda, Vladimíra Hučína a Jiřího Wolfa, za což je dodnes souzen. Po listopadu 1989 se Vondruška nestyděl stát postupně poslancem a zastupitelem Libereckého kraje. Aktivista John Bok mu napsal: "Dobrý den, rád bych se vás zeptal jestli jste ten Vondruška, který se choval k politickým vězňům tak, že by měl být za to zavřený a měl by chodit kanálama... Věřím, že přijde den a vy se budete zodpovídat za své zločiny, podlost a zbabělost..." Ten den už se blíží, a Vondruška se bude zodpovídat Luciferovi.  

6. Alojz Lorenc

lor gorilaslovakia.wdfiles.com Rudý generálporučík se po celý svůj mrzký život pohyboval v bezpečnostních složkách komunistického režimu. Od roku 1985 byl prvním náměstkem ministra vnitra. Když v listopadu 1989 padnul režim, nařídil skartaci dokumentů, díky čemuž řada estébáků unikla spravedlnosti. České soudy ho za jeho zločiny odsoudily na čtyři roky do vězení, ale Lorenc chytře zdrhnul na Slovensko. Z pekla už nezdrhne.  

7. Lubomír Štrougal

images-4

Když za komoušů postupně děláte ministra zemědělství, ministra vnitra a premiéra, je jasné, že nemůžete mít právě čisté ruce. Štrougal je nemá čisté už proto, že se v září 1964 podílel na estébácké provokaci, postavené na "nálezu" podvržených "nacistických" dokumentů v šumavském Černém jezeře. Komunisti tak chtěli zdiskreditovat Západní Německo a Rakousko. Po srpnové okupaci v roce 1968 se dal Štrougal do holportu s Husákem a stal se jedním z nejaktivnějších normalizátorů. Dnes žije na samotě v Jizerských horách, ale čas už mu odtikává.

P. S. Víte jaky byl rozdíl mezi Sandokanem a Vasilem Bilakem? Sandokan byl Tygr z Mompračemu, zatímco Bilak byl kokot ze Šariše! Videa se Sandokanem a Bilakem si prohlédněte tady:

 
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články