6 způsobů, jak si namastit kapsu na uprchlících – G.cz
Vyhledávání

6 způsobů, jak si namastit kapsu na uprchlících

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.8.2015, 18:50

Téma uprchlíků z Afriky trvá již několik měsíců a média bude živit ještě dlouho. Běžný člověk v Česku, který uprchlíka viděl maximálně v televizi či na fotce však nabyl dojmu, že je uprchlíky doslova obklopen, že mu berou práci, znásilňují ženu, dceru, matku i babičku a zničí bohatou kulturu piva, Kabátů a vepřa, knedla, zela, našeho národa, na kterou je patřičně pyšný.

Není se divit, že jeden má strach, jelikož tady jde fakt o hodně. Je ale třeba se na to podívat střízlivým pohledem a tu sklenici vidět z půlky plnou. Ano, můžu se doma zabarikádovat, ženy zamknout do trezoru a z okna střílet cokoliv, co se pohne a není bělostně bílé. Můžu ale taktéž chytnou příležitost za pačesy a z celé situace vytřískat nějaký ten peníz.

1. Převážet běžence přes hranice

Stačí si půjčit dodávku, zajet do Calais do Francie a byznys může začít. Narvěte dodávku uprchlíky až po střechu, od každého vyberte 1000 euro a budete ve vatě. Pak už je jen na vás, zda uprchlíky dovezete do Anglie a nebo je vysypete do moře. V tomto byznysu neplatí žádné zákonitosti podnikání. Nemusíte se zabývat marketingem. Nemusíte řešit špatné recenze uprchlíků, které jste vysypali do moře. Netřeba strategické plánování. Prostě přijedete do davu běženců, vyberete peníze a odjedete s naloženým autem. Toto lze opakovat, dokud vás to bude bavit.

2. Levná pracovní síla

Máte stavební firmu, ale vaši dělníci po vás požadují kapitalistické vymoženosti jako je třeba výplata nebo čas na spánek? Zajeďte si do Itálie do tábora v San Ludovicu pro pár čmoudů. Naložte je do dodávky, naslibujte zázemí, peníze a podobně a řekněte, že jdete dělat do Anglie. Oni v Anglii nikdy nebyli, takže nepoznají, že nejsou v Anglii ale v Čechách.

Tady je naženete na stavbu a když nebudou makat, tak je zbičujete. Komu si budou stěžovat? Nemusíte jim dávat peníze a jídlo jenom, aby přežili. Když stavba skončí, tak použité běžence můžete vypustit do lesa a zajet si pro nové, čerstvé.

3. Stánek s tričkama

Zajeďte si do nějakého tábora, kde je spousta běženců a otevřete si tam stánek s tričkama. Na trička napište fixou nápis: „Jsem rodilý Angličan“ a prodávejte. Jako doplňkový sortiment si můžete na kus papíru papíru napsat: „Pracovní víza“ a tato rovněž prodávat.

4. Demagogií a populismem k úspěchu

Taktéž se vyplatí zabrnkat na strunu všeobecného strachu z běženců. Stačí si založit například stránky typu Islám v České republice nechceme a následně se producírovat po protestních akcích, hřímat do amplionu zajeté populistické fráze „Čechy Čechům“ a podobně. Na to lidé slyší. Následně kandidovat ve volbách s volebním programem, že všichni běženci budou přemalováni na bílo a násilně donuceni ke konvertování k ateismu. Volební úspěch je zaručen a z toho i plynoucí peníze.

5. Postavit ubytovnu

Zakupte nějakou ruinu, natřete jí barvou a venkovní prostor hezky zameťte a je hotovo. Potom zajeďte do Řecka nebo Itálie, překecejte několik běženců, že v Čechách to je super, že bude spousta peněz, práce a podobně a dovezte je sem. Ubytujte je v ruině a následně zkásněte peníze od EU. Itálie vám taky určitě něco šoupne za to, že jí od nich trochu ulevíte (z Řecka toho asi moc nekápne). Kolem budovy posléze stačí obehnat elektrický plot, věž se sniperem a můžete se poohlédnout po dalším vhodném objektu.

6. Obchod s orgány

Průměrná čekací doba na ledvinu je 1-2 roky. Dárců je málo a přitom na jihu Evropy pobíhá několik tisíc ledvin, srdcí, plic a podobně. Stačí jenom se toho nebát a pustit se do byznysu. Běžencovi slíbíte ubytování, práci a důstojnost. Zavedete ho do stanu, kde máte provizorní operační sál, tam mu odeberete orgány a běžence následně vrátíte do davu. Orgány posléze prodáte potřebným. Je to vlastně taková charita. Prezident Miloš Zeman vás za to ocení řádem Tomia Okamury.

Jakmile trhnete na běžencích dostatek peněz, tak se mrkněte SEM, jak před nimi zachránit Evropu

Podobné články

Doporučujeme

Další články