fb pixel Příšerné CGI drápy, ještě horší Deadpool: 10 důvodů, proč je film o původu Wolverina vůbec nejhorším z x-menovské série – G.cz
Vyhledávání

Příšerné CGI drápy, ještě horší Deadpool: 10 důvodů, proč je film o původu Wolverina vůbec nejhorším z x-menovské série

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Nejen Avengers je Marvel živ! Druhým silným koněm komiksového giganta je mutantí parta X-Menů, která má svou vlastní, i když o poznání menší filmovou sérii. Některé díly této skládačky jsou dobré, některé horší, jiné jsou vyloženě špatné... A hluboko, hluboko pod tím vším je něco, co se jmenuje X-Men Origins: Wolverine. Zítra bude Hugh Jackmanovi 55 let, takže by bylo dobré si tento tragický film připomenout.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 12.10.2019, 09:24

Konec Wolverina

Pokud jste před čtrnácti lety viděli tehdy premiérový film X-Men Origins: Wolverine, asi chápete, proč je tenhle paskvil považován za snímek, který totálně zničil asi nejpopulárnějšího marvelovského mutanta. Když jeho herecký představitel, božský Hugh Jackman, viděl výsledný kus na zkušební projekci, zvažoval, že vypoví smlouvu a ke své ikonické roli se už nikdy nevrátí.

Je to prostě hrozné. Snímek Gavina Hooda disponuje jedněmi z nejhorších počítačových triků vůbec, což je vidět zejména na Wolverinových otřesně vyvedených CGI drápech. Příběh je totální nuda, která místy ani nedává smysl a která je prošpikovaná zcela neznámými postavami, co jen zabírají místo, jež mohl dostat Gambit. Právě na jeho uvedení na stříbrné plátno tento film ještě před premiérou fanoušky komiksu lákal, slavný mutant má ve filmu nakonec ale asi jen pětiminutový prostor.

A to nejhorší nakonec – ti, kteří měli tu smůlu a X-Men Origins: Wolverine viděli, už tuší – v tomto filmu se vůbec poprvé ukázal Deadpool. Hrál ho sice Ryan Reynolds, ale k tomu Deadpoolovi, kterého známe a milujeme dnes, měl ten první opravdu hodně, hodně, hodně... hodně daleko.

Kdyby tento film nevznikl, nestalo by se vůbec nic. Pokud rádi zabíjíte svůj životní čas rozčilováním se nad zbytečnostmi, podívejte se do galerie, kde si podrobněji přečtete, co všechno je na kousku o původu Wolverina úplně blbě...

A tady vás zřejmě zaskočí 10 zajímavostí o Jokerovi, který válcuje žebříčky kin.

Podobné články

Doporučujeme

Další články