6 ženských vlastností, které ohromí každého muže 21. století – G.cz
Vyhledávání

6 ženských vlastností, které ohromí každého muže 21. století

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jelikož je už rok 2021 a třetí tisíciletí loni dosáhlo plnoletosti i v USA, tak se v souvislosti s tím změnily i požadavky chlapců a mužů na vlastnosti ideální dívky na vdávání. Péče o domácnost už není na prvním místě, jelikož můžete v podstatě kdykoliv objednat úklidovou službu a jídlo vám obstará kdejaká dovážková aplikace. Zde je 6 vlastností, které ocení každý muž na ideální ženě 21. století.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 25.4.2021, 11:40

1) Miluje sci-fi filmy

Ideální dívka 21. století by měla mít perfektní přehled o chystaných marvelovkách na letošní rok a trailer na Avengers: Infinity War by měla znát líp než vaši oblíbenou polohu. Na doma nosí tričko Star Wars (bez podprsenky samozřejmě) a nejradši má, když společně odhalujete odkazy na popkulturní odkazy v seriálu Teorie velkého třesku. Má radši filmy od Marvela než DC Comics.

2) Umí otevírat alkohol na tisíc způsobů

Jakmile se octne s lahvemi piva a vína kdekoliv v přírodě nebo mimo dosah otvíráku, tak si umí vždy poradit. Víno otevře tím, že si sundá botu a vloží do něj lahev a korek z lahve „vybouchá“ a pak ho vytáhne pusou. Pivo dokáže otevřít zapalovačem, o patník a v nejhorším případě zubama.

3) Umí vařit orientální kuchyni

Ideální žena 21. století se umí skvěle otáčet i v kuchyni. Kromě klasických českých klasik vás však dokáže i překvapit a ohromit asijským nebo mexickým jídlem. Ráno postaví vodu na vývar na pho, abyste si pochutnali na skvělé vietnamské večeři. Nejsou jí cizí ani letní závitky, mexický tortilly, sushi nebo pad thai.

4) Má ráda černý humor

Za každé situace se s vámi zasměje u koláží od Vaina a ve společnosti máte pocit, že je jedním ze členů Monty Python nebo alespoň České sody. Pravidelně s vámi sleduje South Park a Family Guy. Smála se, když Zeman spadnul ze schodů. Smála se, když poprvé uviděla Roznera v televizi, a bude se smát, až budou Babiše zavírat do vězení. Je to zkrátka veselá kopa.

5) Věnuje se nějakému koníčku

Solárko není hobby. Péče o nehty není hobby. Drbání s kámoškama na kafi rozhodně není hobby a nakupování zbytečného oblečení také není hobby. Ideální partnerka 21. století se věnuje sportu, četbě nebo jiné bohulibé činnosti, čímž dává muži prostor a čas k tomu, aby se mohl muž rovněž věnovat svému hobby. Je to prosté, logické a ověřeno životní praxí mnoha párů.

6) Je nezávislá

Pracuje a neotravuje tě tím, abys jí dával peníze na nové boty nebo za ni furt všechno platil. Tím, že si dokáže vydělat svoje vlastní peníze, tak nedisponuje vlastností všech zlatokopek a takovou tou povrchní úlisností, kterou často vídáme u bejvalejch missek a modelek, co se nalepily na svoje fotbalisty a hokejisty a nyní žijou spokojeným životem, protože se nechaly napustit.

A zde je lék na bytovou krizi v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články