6 ženských mindráků, které muži ve skutečnosti fakt neřeší – G.cz
Vyhledávání

6 ženských mindráků, které muži ve skutečnosti fakt neřeší

Existují věci, které spousta žen přidělávají starosti. Zbytečně, mužům jsou totiž úplně fuk...

 1. Hmotnost

body-weight-scale westcoastmama.net Hmotnost je číslo, které nic nevypovídá o tom, jakou má žena postavu. Může mít 80 kilo a přesto být vypracovaná nebo 55 kilo a vypadat jako kynutý knedlík. Když se normální a zdravě vypadající žena zděsí, že přibrala tři kila a hned začne s dietou, je to fakt k smíchu - chlap si toho s největší pravděpodobností ani nevšiml. A sem tam špíček ještě nikoho nezabil.  

2. Prsa

887 giphy.com Pokud muž striktně vyžaduje velké balony, je buď dětinský, nebo neví, jak fungují. Normálnímu chlapovi nevadí jakákoliv velikost včetně jedniček, protože a) prsa jsou prsa, b) je důležitější, jak dlouho vám nebudou viset. Což jde u těch velkých raz dva. Pokud jsou vaším vzorem prsaté pornoherečky, vězte, že se na to hezky kouká, ale doma by to nikdo nechtěl.  

3. Věk

9873 hdwpapers.com Už je mi 30, 35, 40... Proboha, no a co? Zastavit se to nedá, každým rokem máte na hrbu další číslo, tak se s tím smiřte. A pokud se chcete srovnávat s kamarádkami stylem "tahle už má dítě, tahle je vdaná" a tak dále, tak jste padlé na hlavu. Normální chlap řeší, jaká jste, a ne, kdy jste se narodila - věk je totiž jen stav mysli.  

4. Vrásky

tumblr_mqvo1furIg1sdg1ugo1_1280 lovedianekeaton.tumblr.com Mazat se liftingovým sajrajtem nebo si nechat vytáhnout obličej jako ponožku na plastice? No tak, i chlapi stárnou a berou to s klidem a humorem - zkuste to taky, ušetříte a budete šťastnější.  

5. Opálení

fake-tan-fail-84e13ce2-f8fd-4d1f-8708-35f656299548-0-640x335 adoretanning.com Jistě, opálená kůže působí na čistě pudové bázi atraktivněji, ale pokud pravidelně leháte v soláriu jako grilované kuře v troubě, není to v pořádku a ani zdravé. To samé platí i o smažení se na pláži. Muž samozřejmě barvu pleti vnímá, ale je pro něj opravdu důležitá? Ne, ani trochu. Vyjma skinheadů a členů Ku-klux-klanu.  

6. Oblečení a boty

994 giphy.com Je opravdu nutné mít třicet párů bot, ponožky sladěné se sponkou nebo chodit i doma na záchod na šteklích? Nemluvě o značkách, kabelkou za desetitisíce zapůsobíte možná na své kamarádky, ale u muže budete ráda, když pozná, jakou má barvu.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články