fb pixel 6 zásadních důvodů, proč si udělat dítě – G.cz
Vyhledávání

6 zásadních důvodů, proč si udělat dítě

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Biologické hodiny a velká potřeba jsou nevyzpytatelné. Nikdy nevíme, kdy to na nás přijde. V případě, že máte pocit, že byste měl zplodit dítě, tak neváhejte a jděte do toho. Děti nejsou jen naše starost, ale hlavně i naše radost a také levná pracovní síla. Zde je 6 zásadních důvodů, proč si udělat dítě.

Martin Miko
Martin Miko 30.3.2019, 14:25

1. Vaše ratolest se může stát dětskou hvězdou

Děti jsou poměrně učenlivé, takže když je budete cpát na spoustu zájmových kroužků, tak brzo zjistíte, na co mají talent. Jestliže je to zpěv nebo herectví, tak neváhejte a zapište je do filmových castingů a talentových soutěží. Když se proslaví, tak můžete vesele utrácet jejich honoráře za věci, které jsou důležité pro vás. Třeba za auto nebo luxusní dovolenou.

2. Levná pracovní síla

Jakmile začne dítě chodit a přesouvat předměty v bytě, je správný čas využít jeho energii efektivněji. Najděte mu práci na stavbě, kde si může hrát podobně jako na pískovišti. Když bude 12 hodin denně přesouvat cihly nebo míchat maltu, večer pak padne a usne bez toho, abyste mu předčítali pohádku na dobrou noc.

3. Argument na sociálce

Věděli jste, že když máte dítě a nepracujete, tak vám stát dá více peněz? A když máte více dětí a nepracujete, tak vám dá ještě víc peněz? Ale pozor! Jakmile váš partner nebo někdo z rodiny pracuje, tak vám dá zase míň peněz. Nejvíc peněz vám tedy stát dá, když máte hodně dětí a nikdo z vás nepracuje. Napadlo tohle už někdy vůbec někoho?

4. Pere, vaří, uklízí

Zatímco jiné děti se flákají u monitorů a herních konzolí, tak to vaše si tento luxus nebude moct dovolit, protože na něj nebude mít čas. Místo toho je zapotřebí, aby si vytvořilo návyk pravidelně uklízet nejen svůj pokoj, ale i celý byt. Dítě v předškolním věku s přehledem vynese koš a utře prach. Školák už by mohl umět vařit nebo okopat záhon. Vše je o píli a o přístupu.

5. Může za vás páchat trestnou činnost

Vyšel nový iPhone a vy na něj nemáte peníze? Nevadí. To dítě, které jste do 12 let krmil a šatil, vám to může s přehledem vrátit. Stačí, když mu vysvětlíte, že všeci kradnů. Říká to i náš premiér, tak to bude nejspíš pravda. Když za vás ukradne iPhone X a někdo ho chytí, tak se mu nic nestane, protože nemá trestní odpovědnost. Maximálně dostane dvojku z chování a pár hodin s psychologem, což mu ještě prospěje.

6. Výmluva i pádný argument

Nechcete se zúčastnit víkendu u vaší tchyně nebo jít na třídní sraz ze základní školy, kde byste uviděl ty znuděné obličeje, které by vyprávěly historky o tom, jak celý den leží na gauči, pijou Braník a koukaj na Ulici? Vymluvte se, že je dítě nemocné nebo že nemáte žádné hlídání. Občas se díky této výmluvě dá vyhnout i práci.

A zde se začne ve školách vyučovat vlastenectví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články