fb pixel 6 základních projevů lenosti. Jak jste na tom vy? – G.cz
Vyhledávání

6 základních projevů lenosti. Jak jste na tom vy?

Lenost není nic špatného. Naopak být líný člověka uklidňuje. Nikam se nežene. Žije si v poklidu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.2.2018, 07:00

Samozřejmě, že nic by se nemělo přehánět. Na druhou stranu si svou lenost spousta lidí neuvědomuje. Právě z toho důvodu jsme zhotovili orientační souhrn té pravé lenosti. Pokud se uvidíte byť jen v jednom bodě, jste prostě líní.

1. Masturbace místo sexu

Ležíte v posteli se svým partnerem. Ve vzduchu se potutelně vznáší myšlenka na sex. Samozřejmě, že máte chuť, ale na druhou stranu je to docela dost práce. Ty upachtěné a směšné pohyby vás budou stát spoustu sil.

Můžete tak jenom ležet na zádech a celou akci nechat oddřít partnera anebo, ještě lépe, tu je možnost ruční práce. To je sice taktéž aktivita, ale mnohem menší než samotný koitus. Vlk se tak nažere a koza zůstane celá. Navíc nehrozí těhotenství nebo pohlavní choroba.

2. Kde je ovladač?

Sedíte na gauči a sledujete televizi. Náhle se však něco stane. Náhle je pořad v televizi přerušen reklamou. To je ten pravý čas na to to přepnout. Ale kde je ovladač? Není támhle v rohu na komodě? To vám za to nestojí. To se radši podíváte na reklamu.

3. Jízda autem

Jakákoliv jízda autem do vzdálenosti kratší, než je pět set metrů, je důkaz vaší lenosti. Ovšem největší lenost je nejet nikam, protože máte auto až tam vzadu na parkovišti a přeci nepůjdete takovou dálku pěšky.

Můžete si zavolat taxíka, aby vás hodil k vašemu autu.

4. Nechat si přivést jídlo

Máte ledničku narvanou žrádlem, ale tak nějak se vám nechce nic vařit. I taková obložená houska vyžaduje až moc vynaložené energie. To mnohem jednodušší je vzít do ruky mobil a objednat si jídlo. Pokud je mobil na komodě v rohu místnosti vedle ovladače na televizi, nezbývá vám nic jiného, než o hladu sledovat v televizi reklamy.

5. Úklid

Uklízení domácnosti vyžaduje věru nějakou aktivitu. Samo se to neuklidí. Můžete úklid odkládat a doufat, že bordel časem natolik zetleje, že sám odejde anebo prostě zmizí. Další možností je koupit si nový byt. Ale zase to stěhování. To je taky dost námahy.

6. Jít kouřit na balkon

Lenost bezpečně rozeznáte tak, že máte chuť na cigáro, ale zrovna ležíte na gauči. Doma kouřit nemůžete a jediná možnost je tedy ten balkon. Jste však natolik líní, že z toho gauče prostě nevstanete. Tak se bojuje proti kouření. Leností.

A tady máte 18 lenochů, kteří na to vyzráli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články