fb pixel 6 začátečnických chyb, kterých se muži ve vztazích dopouští – G.cz
Vyhledávání

6 začátečnických chyb, kterých se muži ve vztazích dopouští

Žádný učený z nebe nespadl. Každý dělá chyby. Začátečník obzvlášť.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.6.2016, 17:30

Partnerský vztah může být poměrně záludný a nezkušený muž v něm často tápe. Jaké chyby začátečník dělá?

1. Vezme milenku domů

Častá chyba partnerských zelenáčů je, že vezmou svou milenku domů na oběd, aby se seznámila s partnerkou.

Jako jo, muž to myslel dobře. Holky mají jistě spoustu společného a měly by si i o čem povídat, ale partnerka tuto snahu neocení. Milenky se domů netahají.

2. Prdění

Vědci prokázali, že prdět před ženou se může až po svatbě. Tam už to je jedno. Před svatbou by si to měl muž šetřit někam do ústraní nebo k milenci. Jak se rovněž zmiňují výzkumy, tak ženy neprdí, proto náhlé odvětrání svého partnera hodnotí jednoznačně negativně.

3. Chabý dárek

Marika z práce dostala od přítele k narozeninám novou kabelku a vy jste svou partnerku k jejím narozeninám odbyl bonboniérou. Pokud by Marika dostala od svého přítele k narozeninám do držky, tak by ona bonboniéra v tomto světle byla samozřejmě výhra v loterii, ale takhle je to slabota a důkaz, že ji vůbec nemilujete.

Musíte proto zjistit, co její kamarádky dostaly za dárky a tyto překonat.

4. Vybarví se moc brzo

Velká chyba je, když muž hned z kraje ženě ukáže své pravé já. To se musí dávkovat postupně. Jestliže jste bytostně nudný cholerický násilník s nezdravou fixací na hlodavce, tak hezky zlehka. Nejdřív jí jakože dárek koupíte morče, které po večerech můžete oblékat do latexových oblečků. Po pár týdnech partnerku zmlátíte, protože morče zapomněla nakrmit no a to, že jste nudní, to si raději schovejte až tak na další rok. To už by na ní bylo asi moc.

5. Nechápe signály

Ženy hovoří v jinotajích a náznacích. Ony v mozku nemají tu část, která jim myšlenky zformuluje to jednoho konkrétního výsledku, který by srozumitelně odprezentovaly.

Když vykazuje žena známky podráždění až nasrání a začátečník se ji zeptá, co se stalo, žena odpoví, že nic. Začátečník se s odpovědí spokojí, usoudí, že je vše v pořádku a jde si opět lehnout na gauč a drobit brambůrky po zemi.

To protřelý muž okamžitě zavětří a ví, že něco se stalo. Sice neví co, ale stoprocentně za to může (ve vztahu může za všechno muž) a pokusí se o nápravu. Náprava se v tomto případě sjednává pugetem růží či novou kabelkou. Pak je svět zase v pořádku.

6. Máma

Každý zkušený muž ví, že do vztahu se matka netahá. O matce se mluví pouze tehdy, když potřebuje novou ledvinu anebo je pomalu čas na pravidelnou každoroční hodinovou návštěvu v domově důchodců, kam byla odkloněna.

Je potřeba si pamatovat, že matka v žádném případě nevaří lépe jak partnerka. Samozřejmě, že to je lež, ale toto je ve vztahu absolutní tabu.

Rovněž není přijatelné, aby k vám vaše matka chodila obden vyprat prádlo a na partnerku štěkala, že se o vás špatně stará.

A TADY máte šest tipů, jak poznáte, že váš vztah je už u konce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články