fb pixel 6 výhod toho, když si žena nabrnkne muže s nadváhou – G.cz
Vyhledávání

6 výhod toho, když si žena nabrnkne muže s nadváhou

Dávno víme, že ženy „krev a mlíko“ jsou báječné. Co ale muži „krev a mlíko"?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.3.2017, 07:10

Oproti kultu modelek, které vypadaly jako těsně po propuštění z koncentračního tábora, je současný trend velkých zadků a oblých tvarů u žen milou změnou. Co ale muži „krev a mlíko“? O těch se nemluví. Na ty se kašle. A přitom toho mohou ženám tolik nabídnout!

1. Své jídlo vždy dojedí

Ať chceme, nebo ne, v partnerském vztahu pořád častěji vyváří žena muži než naopak. Z pohledu ženy, která se půl dne pachtí s večeří, není nic pokořujícího, než manžel, který si z večeře sní dvě sousta, oznámí, že už je plný, a jde do fitka všechny kalorie okamžitě spálit.

Naproti tomu tlouštík vylíže talíř do sucha, ještě si přidá a možná i spořádá sůl ze slánky. Vařit tlouštíkovi, to je radost.

2. Nižší riziko nevěry

Má-li žena za partnera vysportovaného atleta, z něhož stříká testosteron, je poměrně pravděpodobné, že jí zahne. S tím se nedá nic dělat. Takový muž si je totiž vědom svého alfasamectví, a tedy se instinktivně bude snažit spářit se s co největším počtem samiček.

Muž s nadváhou je již dávno smířen se svou rolí podřadného samce, a proto se o nevěru nijak aktivně nezajímá. Je rád, že se mu nějakou náhodou podařilo sbalit vůbec někoho. Navíc mimopartnerské avantýry by pravděpodobně nezvládl fyzicky.

3. Víc se snaží

Nadváha ubírá mužům sebedůvěru. Jsou nejistí, a tudíž o své partnerky pečují mnohem více než štíhlí muži. Mají totiž neustále strach, že by mohli ženu omrzet. Jsou pozorní a o partnerku projevují neutuchající zájem.

4. Jsou to veselí lidé

Tlouštíci bývají často oblíbeni v kolektivu. Nebývají nevrlí, jak to často pozorujeme u steroidy napumpovaných machýrků z posiloven, protože neřeší kraviny. Když mají hlad, tak se nažerou.

5. Sexuální přeborníci

Štíhlí muži, kteří jsou v kondici, si v posteli počínají jako králíček Duracell. Přirážejí jako fretky a jedou a jedou.

To muž s nadváhou (i kdyby chtěl) na brutální přirážení není stavěn. Kdyby byl nahoře, ženu by vypřirážel skrz postel na podlahu anebo by prostě dostal infarkt. Muž s nadváhou na to jde mnohdy rafinovaněji. Je to v podstatě dáno nejen jeho leností, ale i řadou omezení v oblasti pohybů. Obézní muž prostě zalehne a líže. Všichni jsou pak spokojeni.

6. Můžete si půjčit jeho podprsenku

Ráno spěcháte do práce, ale pod průhlednou bílou blůzku si nemůžete vzít černou podprsenku. Jenže bílou ne a ne najít. Připadáte si jak ve zlém snu.

Ještě že váš obézní partner jiné než bílé podprsenky nenosí! Problém se snadno vyřešil zápůjčkou.

A TADY si přečtěte 8 silných argumentů, proč je lepší být obézní než štíhlý.

Podobné články

Doporučujeme

Další články