fb pixel 6 věcí, kterých si muži na ženách nikdy nevšimnou – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, kterých si muži na ženách nikdy nevšimnou

tyto náušnice jsou lehce zaměnitelné za jakékoliv jiné náušnice Ten rozdíl prostě nejde poznat Když se žena začne teskně dívat z okna, muž ten signál prostě nepochopí Muži jsou prostě nevšímaví + DALŠÍ 1 FOTKA

Muži jsou v mnoha ohledech ignoranti. Mají svůj jednoduchý svět a tam jsou spokojení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.6.2018, 08:00

Ačkoliv to muži nemyslí nějak zle a nedělají to naschvál, jsou věci, kterých si prostě nevšimnou. Nevnímají je. S tím se ženy musí smířit a brát muže takové, jací jsou. A čeho si muži na ženách vlastně nikdy nevšimnou?

Pokud nepřijde domů s hlavou vyholenou dohola, tak si muž změny nevšimne. Ono taky, když si změní barvu přelivu z havraní černi na vraní čerň, kdo to má jako poznat? A zkrácení ofinky o centimetr? To nepozná nikdo. Ani ta kadeřnice to nepozná.

2. Když má žena nové oblečení

To jako vážně? Opravdu si žena myslí, že si muž všimne jejího nového perfektního svetříku? Pokud žena nebude nahá a nezařízne si nový svetřík mezi půlku, muž ani neví, že nějaký nový a perfektní svetřík existuje.

3. Když žena doma uklízí

Muži nepřemýšlí nad tím, jak se jejich špinavé ponožky ze země dostaly do koše na prádlo. Prostě to berou jako fakt. Ani je nenapadne se zamyslet nad tím, jak je možné, že mají doma pořád čisté nádobí, i když by dali ruku do ohně za to, že před hodinou obědvali (jo a ten oběd se taky najednou zčistajasna zjevil sám od sebe na stole) a tím pádem nějaké talíře určitě ušpinili.

Dokud žena nezačne při uklízení remcat, nadávat muži do čuňat a hovad, tak si muž prostě nevšimne, že žena uklízí.

4. Šperky

Možná se to bude zdát zvláštní, ale muži šperky nerozeznávají. Prostě to jsou pro ně jenom předražené cetky, které jsou snadno zaměnitelné za jiné cetky.

Pokud vám dal manžel k narozeninám zlaté náušnice a vy si je vezmete třeba za měsíc na večeři, on vůbec neví, že to jsou ty náušnice od vás. On si prostě jenom v hlavě odškrtnul váš dárek a tím to pro něho hasne.

5. Když žena trochu zhubne

Je to pro vás velká událost. Zhubnula jste za půl roku o tři kila. To je pecka. To je minimálně na šáňo. Můžete se doma producírovat, jak chcete, ale ten vůl si toho vůbec nevšimne. Vědci dokázali, že muži jsou schopni zaznamenat zhubnutí u žen až od hranice dvaceti procent z celkové tělesné hmotnosti. Takže jestliže jste vážila patnáct kilo a zhubla jste tři, tak si toho muž všimne. Jinak jsou vám ty tři kila naprosto k ničemu.

6. Když je něco trápí a chtějí si popovídat

Pokud chcete muži něco říct, tak mu to řekněte. Na náznaky a podprahové signály reagovat nebude. Jestliže jste smutná, nemá cenu celý den chodit po bytě a vzdychat. Muž to nijak nevyhodnotí. On ty povzdechy nechápe a uzná, že se vás raději na nic ptát nebude a kdybyste si chtěla popovídat, tak mu to přeci řeknete. Muži uvažují jinak. Muži uvažují přímočaře. Muži uvažují normálně.

A tady máte 20 případů, kdy je žena nejhezčí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články