6 věcí, které trápí muže s velkým penisem – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které trápí muže s velkým penisem

Velký penis je nedosažitelným snem mnoha mužů. Přeci jenom tak nějak přirozeně se kvalita muže odvozuje od velikosti jeho penisu. Nebo si to alespoň někteří muži myslí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.5.2016, 09:20

Není však všechno zlato, co se třpytí. Velký penis sice může vypadat parádně (alespoň natolik parádně, jak jen penis může vypadat; protože vzhledem k tomu, že vypadá dost „vylejšovitě“, tak to zase taková paráda není), ale pokud dohlédneme za to pozlátko, váže se na něj i dlouhá řada nevýhod.

1. Kam s ním?

Klasická otázka, která jistě tíží nejednoho obdařeného muže. Do levé, či do pravé nohavice? Penis velikosti menší kobry nelze jen tak stočit do klubíčka a zanechat ho hezky uprostřed.

Navíc v letních měsících je riziko „vykouknutí“. Muži s velkým přirozením musí uvážlivě volit takovou délku kalhot, aby svým vyčuhujícím lofasem z nohavice nepobuřovali okolí. Ne vždy se dá použít izolepa.

2. Spodní prádlo

Udržet velký penis ve slipech či boxerkách je jako…. no jako udržet hlístouna narvaného ve slipech a boxerkách, aniž by vyčuhoval. Muži s velkými penisy mají proto značně omezen výběr spodního prádla a mnohdy není žádný výrobce schopen splnit jejich požadavky, takže tito nebozí muži musí chodit výhradně na ostro, protože na světě neexistuje spodní prádlo, které by zkrotilo jejich chřestýše.

3. Erekce

Pokud muž s menším či dejme tomu středním penisem absolvuje náhlou erekci například v MHD, není to pohroma. Buď to není vidět nebo se to dá šikovně zamaskovat delší košilí či mírným předklonem.

To muži s velkým penisem nejen že svou erekci nijak nezakryjí, ale rovněž jí mohou fyzicky ohrožovat lidi ve svém okolí anebo zatarasit uličku.

4. Sex

Muži s obřími penisy musejí být při sexu maximálně obezřetní. Zatímco muži s běžnou výbavou do toho můžou bušit dle libosti, pokud si abnormálně vyvinutý muž nedá pozor, hrozí probodnutí sexuální partnerky skrz. Ten sex si prostě muž tak neužije.

5. Volnočasové aktivity

Ani s koníčky to není nic extra. Jestliže obdařený muž rád jezdí na kole, musí si dát pozor, aby mu nevyklouzl penis a nezamotal se mu do řetězu u kola. To je velmi bolestivé a může to být i fatální.

Odborníci obdařeným mužům doporučují klidnější koníčky, jako jsou práce na zahrádce nebo luštění křížovek.

6. Nudismus

Lidé si možná myslí, že pokud má muž velký penis, musí být například na nudistické pláži pečený vařený, neboť se rád pochlubí. Tak to ale není. Nahatý obdařený muž je velmi zranitelný. Nejen že si může při neobezřetné chůzi svůj penis přišlápnout, ale i si může při náhlé a prudké erekci vyrazit zuby či nedej bože vypíchnout oko.

Poznámka. Vzhledem k tomu, že autor článku má malý penis, veškeré informace k tématu musel čerpat z doslechu a odborných publikací.

A TADY se můžete podívat na 13 typů lidí, kterým v průběhu svého života musí muž ukázat svůj penis.

Podobné články

Doporučujeme

Další články