fb pixel 6 věcí, které nás každoročně čekají první týden v lednu – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které nás každoročně čekají první týden v lednu

Je tu nový rok a s ním nás púplně nový svět.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.1.2017, 10:50

Minimálně tedy alespoň ten první týden, kdy lidé ještě berou vážně svá novoroční předsevzetí.

Ten první týden v lednu bude velmi krušný.

1. Všude bude někdo běhat

I přes nepříznivé počasí nás čeká nebývalé zvýšená koncentrace běhajících lidí. Se sluchátky v uších, krokoměry a měřiče tepu budou zběsile hubnout.

2. Fitka budou praskat ve švech

A jelikož nejen běháním je člověk živ a zdárně hubne, fitcentra se budou plnit odhodlanými tlouštíky, že to letos konečně zlomí. Ono je to po týdnu zase omrzí.

3. Ulice i kanceláře budou plné podrážděných lidí

První týden v lednu se mějte na pozoru. Ulice budou plné lidí, kteří přestali kouřit. Tito lidé budou nevrlí, budou kolem sebe šířit špatnou náladu a budou popudlivě reagovat na cokoliv ve svém okolí. Podle statistik je leden měsíc, kdy vzniká nejvíc agresivních útoků z vášně nebo v pomatení mysli.

Čerstvého nekuřáka poznáte podle toho, že se chvěje, tváří se jako by se chystal vypálit sirotčinec (a možná ho i nakonec vypálí), v hubě má párátko nebo cucá bonbon a na váš zdvořilostní pozdrav: „Dobrý den, jak se máte?“ odpoví: „Jdi do prdele, zrmde.“

4. Všude samý odhodlaný člověk

Neuběhne minuta, kdy by za vámi někdo přišel a oznámil vám, že to letos určitě dá. Je jedno co. Ať už přestal kouřit, hubne nebo třeba se stal veganem, prostě ví, že to zvládne. O tento svůj plán se s vámi samozřejmě hodlá podělit a vysvětlit vám jednotlivé kroky, jak dosáhnout úspěchu. Vás to totiž strašně zajímá.

5. Nebezpečné dámské toalety

Odborníci tento týden doporučují vyhýbat se dámským toaletám. Díky roztodivným typům diet mají odrovnané zažívání a určitě není záhodnou být svědkem, byť třeba i nepřímým, toho, jak dáma na toaletě zvesela hubne.

6. Týden plný rozchodů

Tak to prostě je. Na Facebooku přibudou srdceryvné motivační citáty typu: „Tvůj největší přítel jsi ty sama“ a podobně. V hospodách přibude zamlklých samotářů, co chlastají na žal. První týden v novém roce je nejvíce rozchodů.

Ono se není čemu divit. Vydržet s abstinujícím kuřákem, to není nic lehkého. Když se sejde abstinující kuřák s dietářkou, které nejde zhubnout, nemá vztah vůbec šanci.

A TADY máte pět dní z deníčku začínajícího nekuřáka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články