fb pixel 6 věcí, které muži na ženách nikdy neocení – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které muži na ženách nikdy neocení

A přitom se ženy tak snaží.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.9.2017, 08:08

Je to smutný příběh. Děláte možné i nemožné, ale ten váš ignorant to nikdy neocení. O co jde?

1. Gelové nehty (manikúra)

Pohled ženy: Gelové nehty podtrhnou vaši krásu. Správně zvolený barevný tón vnese rovněž svěží vítr do vaší celkové vizáže. K hezké ženě hezké dlouhé a barevné nehty patří. Je to její vizitka. Je to sexy.

Pohled muže: Ty vole v těch předražených pařátech se přece nemůže dát nic dělat. Jak si utírají zadek? K čemu to vlastně je? Je to hnusný. Nepřirozený. Ulpívá na tom špína, když mne hladí, je to jak hráběmi, je to neoriginální, vždyť to mají všechny a navíc je to hnusný!

2. Nový parádní účes

Pohled ženy: Jednou za čas si udělat radost za dva tisíce u kadeřníka, to je sen. Kvalitní kadeřník dokáže vystihnout nejen osobnost účesem, ale rovněž dokáže přidat i něco navíc. Něco, co je trendy. Co je posh. Za ty peníze to rozhodně stojí. Váš miláček se potom po vás bude moct utlouct. Přeci jenom nový účes udělá hodně.

Pohled muže: Ona byla u kadeřníka? Vždyť vypadá úplně stejně jako předtím. Ono to stálo dva litry? Tak to mi z toho jebne.

3. Nové oblečení

Pohled ženy: Nakupovat nové oblečení, to je radost. Můžete vše různě kombinovat, ladit a směřovat za výsledkem nejvíc sexy kosti v okolí. Tak například ta nová halenka. Ta je úžasná. A jaký je to příjemný materiál. Anebo ten kostýmek. Ten je na banket jak dělaný. Ten dává vašemu partnerovi najevo, že jste ve společnosti dáma a v ložnici divoška.

Pohled muže: Jak jí z toho nečouhaj kozy, tak je mi to u zadku. A co je dnes trendy, tak to vypadá děsivě.

4. Hezká dekorace do bytu

Pohled ženy: Pár menších dřevěných sošek zvířátek a vkusný gobelín s letními motivy nad postel prosvítí celý náš byteček. Pár obrázků z Ikey na stěnu a decentní lávová lampa v rohu na konferenčním stolku dodá tu pravou stavovskou atmosféru.

Pohled muže: Kde mám do háje plakát Iron Maiden a proč je místo něho na zdi ten hnusnej koberec? Proč jsou na poličkách ty strašidelný sošky příšer? Tý ženský už fakt hráblo.

5. Vonné svíčky

Pohled ženy: Tuhle zapálím vonnou svíčku s příchutí vanilky a támhle zase zkusím šeřík. Celý domov nám prostoupí vůně přírody. Manža bude mít radost.

Pohled muže: Ty vole, hrozný smrad. Je mi tady z toho na blití. Ještě to tady od těch kravin celý chytne a bude. Aspoň shoří i ten debilní koberec na zdi a ty děsný obrázky, co ta pošahaná ženská z nějakýho důvodu vyvěsila všude po zdech.

6. Spodní prádlo

Pohled ženy: Vybírala jsem celý den v obchodě to nejsmyslnější spodní prádlo. Bylo důležité, aby bylo sexy, ale aby zároveň zakrylo mé nedostatky. K tangám mám ještě saténovou košilku a krajkovou podprsenku. Ten můj to ocení. Bude se mu to líbit, až se budu před ním svlékat, nakrucovat se a pomalu ho svádět.

Pohled muže: Hmm, prádlo no. Tak ať si to rychle sundá, ať ji můžu vošukat, nebo se taky budu před ní nakrucovat v trenkách a slipech.

A TADY máte sedm zákeřností, které na vás doma čekají, když si tam nastěhujete ženu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články