fb pixel 6 úkrytů a místeček mužů, kam by žena raději lézt neměla – G.cz
Vyhledávání

6 úkrytů a místeček mužů, kam by žena raději lézt neměla

Každý muž, i když je v dlouholetém vztahu, má nárok na soukromí, na nějaké to zvrhlé tajemství a hlavně na chvilku klidu. Žena by toto měla v zájmu zachování vztahu akceptovat a následujícím místům a úkrytům se vyhýbat. Beztak tam na ni nic hezkého nečeká.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.7.2018, 18:50

1. Záchod

Záchod nemůže ve výčtu chybět. Je to alfa a omega chvilky klidu a pohody každého muže a představuje pro dotyčného jakousi svatyni, kde nejen, že vyprázdní svůj obsah, ale taktéž si přečte hodnotný časopis, na mobilu si střihne nějakou hru, anebo prostě jen tak sedí a užívá si ničím nerušené momenty. Není nic horšího, než když jste na záchodě v nejlepším, zabuší vaše žena zvenku na dveře a se slovy: „Už budeš? Musím taky!“ naruší vaši chvilku pro sebe. V tu ránu je atmosféra v tahu a vás ten den už nic hezkého nečeká. Navíc, pokud žena jde na záchod hned poté, co jej půl hodinu používal muž, žádný hezký zážitek ji nečeká. Odborníci na vztahy doporučují ženám vyčkat minimálně půl hodiny od mužova opuštění záchodu, než se místnost dostatečně vyvětrá a již nehrozí nebezpečí.

2. Kapsy

Ženy donutí muže k důkladnému úklidu celého bytu. Takový běžný muž si po pár letech automaticky po sobě uklízí úplně všechno, neboť strach ho již naučil. Pamatujte, ženy, že muže sice můžete zlomit, ale předělat ho nedokážete. Sice po sobě všechno uklízí a navenek vše vypadá čistě, ale v kapsách si pěstuje nekontrolovatelný bordel. Občas jsou tam věci, které by ani neměli spatřit světlo světa. Tuto skutečnost proto akceptujte a do kapes mužům nelezte. Je to jediné místo na světě, kde si mohou vytvářet nepořádek.

3. Historie internetového prohlížeče

V rámci zachování vašeho vztahu, zdravého rozumu a zbytků ideálů o mužském pokolení, by žena nikdy, NIKDY, neměla šmírovat u muže v počítači. A rozhodně by se neměla ani ve snu dívat na historii v prohlížeči. Z toho nemůže nikdy vzejít nic dobrého. V historii prohlížeče pravděpodobně najde věci, které by zdravý člověk vidět nikdy neměl.

4. Skříň na nářadí

Je to taková malá skříňka na šatníku, kam si dáváme nářadí. Respektive nářadí máme v kufříku (oba dva šroubováky a jedno kladívko) a zbytek skříňky je plný našich věcí. Jsou to věci různé, které pro nás mají nějakou hodnotu. Většinou se může z pohledu ženy jednat o zbytečné cetky, které je třeba vyházet a skříňku narvat purpurou, saténovým povlečením nebo tampóny. Ale my ty věci chceme! V této skříňce nemá žena co dělat. Nesmí v ní ani uklízet či vytírat prach. Jinak bude žena utracena.

5. Přihrádka v našem autě

Vedle techničáku, škrabky na okno a propisky, zde máme řadu předmětů, které jsme nasbírali na cestách a které se nám jistě jednou budou hodit. Ať už to je prázdná plechovka od piva, kondom nebo zašitá cigára, která před ženou schováváme, jelikož jsme jí nakukali, že jsme už přestali, jsou to všechno naše věci - tajné věci. Ženy ať do přihrádky vůbec nelezou. Beztak ji nepotřebují. Nákup dají do kufru, s techničákem neumí zacházet a nic jiného v přihrádce pro ně stejně není.

6. Sklep

Obecně se má za to, že ženy do sklepa nechodí, jelikož je tam tma, vlhko a ony se tam bojí. Tím pádem si do sklepa muži odkládají předměty různého druhu a jsou přesvědčeni, že tam budou před ženou v bezpečí. Ať už jde o nové rybářské vybavení, které stálo strašně peněz, a pokud by to žena zjistila, bylo by zle a nebo svázaná a nadrogovaná výměnná studentka, kterou tam držíte již druhou sezónu, nejsou to věci, které by měla žena spatřit.

A tady se můžete podívat, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články