6 typů ženských ňader z pohledu muže – G.cz
Vyhledávání

6 typů ženských ňader z pohledu muže

Existuje celá řada různých obrázků či rovnou studií o tvaru ženských ňader.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.3.2016, 17:16

To je sice hezké a příjemné, ale ve výsledku se ženská ňadra dělí jen a pouze na šest typů.

1. Melouny

Kulatá, měkká ňadra větších rozměrů. Při chůzi či běhu se lahodně natřásají a v nařvaným dekoltu jsou oku lahodící, pokud tedy jejich majitelka nemá přes metrák. Je možné, že díky jejich velikosti a objemu má jejich majitelka problémy se zády. To ale muže nezajímá.

Použití: Ideální na hnětení či na zaboření obličeje a dělání do nich „brm brm brm“.

2. Kozy do ruky

Příjemný standard. Stále je ještě při troše dobré vůle možnost zaboření obličeje. Při této velikosti nehrozí, že během vášnivých pohybů vám jimi žena vyrazí zuby.

Použití: Lze je hníst, drtit je dlaněmi anebo je mačkat.

3. Žádné kozy

Pokud nemá žena melouny anebo kozy do ruky, z hlediska velikosti je potřeba říci, že má žádné kozy. Ženy, které mají žádné kozy, nosí podprsenky jenom z toho důvodu, aby je ostatní vyvinutější ženy nešikanovaly a aby si je nikdo nepletl s muži.

Žena s velikostí ňader „žádný kozy“ se musí mnohem více snažit. Lze to dohnat hezkým kulatým zadkem, příjemným vystupováním a přitažlivým obličejem.

Použití: Když je potřete ledem, vzpřímí se alespoň bradavky, do kterých můžete cvrnkat prstem anebo se o ně drásat na místech, kde vám to dělá dobře.

4. Visáče

Neboli psí ušiska. Gravitace je svině a stáří dostihne každou ženu. V tomto případě vyhrávají ženy, které měly za mlada žádné kozy, neboť v pokročilém věku jim visí jenom bradavky. Majitelka melounů tahá ve stáří ňadra po zemi za sebou.

Použití: Dá se do toho zabalit svačina.

5. Nádrže

Extrémně obří ňadra. Za nádrže jsou považovány taková prsa, která tvoři minimálně jednu třetinu z celé ženy. V této velikosti již příliš tvar nedrží, proto tak různě přetékají, jak zrovna fouká vítr. Pro většinu mužů je toto už moc. Vyjma samozřejmě Němců.

Použití: Dá se tím klidně někdo zabít.

6. Zadní kozy

Speciálně upravená žena s ňadry na zádech. Tyto neslouží na kojení, nýbrž pro potěchu muže, který rád souloží zezadu. Je to další vývojová fáze. Zatím je to očividně na půl cesty, protože většina prototypů nových druhů žen s ňadry na zádech jsou vypasené prasnice, tedy k souloži nevhodné, ale věřme, že vývoj není ještě u konce.

Použití: Můžete si na ženu nasednout jako na koně a zadní kozy posléze poslouží jako madla.

A TADY máte deset rad, jak poznáte umělá prsa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články