fb pixel 6 typů žen pro muže podle jejich společenského postavení – G.cz
Vyhledávání

6 typů žen pro muže podle jejich společenského postavení

Myslíte, že při troše dobré vůle můžete sbalit jakoukoliv ženu si zamanete? Tak to se pletete. Karty jsou totiž rozdány a vše záleží na vašem pracovním a společenském úspěchu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.11.2016, 13:26

Nejlepší ženy si rozeberou bohatí a úspěšní. Líná a chudá netáhla pouze dojídají zbytky. Při následném výčtu budeme vycházet ze situace v České republice, neboť v jiných zemích a kulturách to může být jinak.

1. Fotbalisté, hokejisté, bohatí podnikatelé, Ondřej Brzobohatý

Tito lidé si z pomyslného koláče žen ukousnou jako první. Oni můžou za to, že máte doma starou ošklivou brécu, jelikož si ty nejlepší rozebrali.

Pro tyto privilegované muže jsou připraveny mladé, krásné a vyvinuté ženy, které chtějí světový mír, dělají modeling (anebo si to myslí, že dělají) a jediné, co potřebují k životu, je být krásné.

2. Atleti, volejbalisté, vrcholoví manažeři, slavní umělci

Tato sorta lidí se opět dostane k tomu nejlepšímu. Sice úplně ty top rajdy jsou již rozebrané, ale i tak jsou k mání kusy více než solidní.

Doménou této skupiny je získávání již použitých a opuštěných žen fotbalistů, hokejistů a bohatých podnikatelů, neboť tito své ženy (společenské doplňky) často mění, neboť tyto stárnou a ztrácejí jiskru.

Ženy, které si tito muži rozebírají, bývají hezké, přitažlivé a často upravené rukou plastického chirurga. Na světový mír kašlou, hlavně, že se mají dobře. Mnohdy jim je již přes třicet let. Jelikož to jsou bývalé matrace fotbalistů, hokejistů nebo bohatých podnikatelů, mají oprávněný pocit, že jejich aktuální partner je za pár let pošle opět o dům dál, jejich primárním cílem je otěhotnět a tím si zajistit doživotní účast v širším okruhu privilegovaných lidí.

3. Střední management, vedoucí poboček, šachisté

Tady už si není co nalhávat. Ty nejlepší ženy jsou rozebrány. Nicméně i tak to není žádná pohroma. Tito muži mohou získat již několikrát použitou krasavici, která díky svému pokročilému věku propadla z vrcholu přes atlety až sem anebo mohou sáhnout po zástupu ještě poměrně přitažlivých ženách, které jsou sebevědomé a mají pocit, že svůj úspěch si vybudují samy.

Ženy těchto mužů bývají cílevědomé, zachovalé, ambiciózní a samostatné. Zlatokopky zde nemají příliš co kopat, takže ty se zde vyskytují pouze zřídka.

4. Řadoví zaměstnanci, bývalí vrcholoví orientační běžci, zkrachovalí podnikatelé

Tady už začíná přituhovat. Tito muži si ženy nemohou moc vybírat. I tak se mezi tím marastem dá najít ucházející kousek a proto není třeba věšet hlavu.

Nicméně tito muži nepočítají s nějakou extra ženou. Spokojí se s šedým průměrem. S ženou, která není ani příliš hezká, ani příliš chytrá, ale zase na druhou stranu, tato žena nemá kam moc jinam jít, takže s mužem zůstane.

5. Dělníci, kopáči, včelaři, posunovači, skladníci

Bída střídá bídu. Pro tyto muže toho moc nezbylo. Naštěstí pro ně zde máme ještě přivandrovalé cizinky, které bývají ještě jakž takž zachovalé, ale díky jazykové bariéře na vyšší mety nemají.

I tak to ale není žádná sláva. Ženy pro tyto muže nebývají příliš hezké, bývají staré a muže často bijí.

6. Obsluha veřejného WC, asistent posunovače, diskutér na Novinkách

Tady je to úplné dno. Muži z této sorty jsou rádi za cokoliv, co má vagínu. Mnohdy mezi výčet jejich priorit u žen nepatří ani ta vagína a hlavně, že se to občas pohne a dýchá to.

Ženy pro tyto muže většinou nemají doposud lékařské potvrzení, že jsou skutečně ženami, protože na ně je medicína prostě krátká.

A ať už jste si svou partnerku vybrali anebo na vás prostě zbyla, můžete se podívat SEM na 10 důvodů, proč mít jenom jednu partnerku a být ji věrný.

Podobné články

Doporučujeme

Další články