fb pixel 6 typů lidí, které potkáte jedině v Kauflandu – G.cz
Vyhledávání

6 typů lidí, které potkáte jedině v Kauflandu

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Každý z obchodů řetězce Kaufland disponuje svým specifickým ekosystémem, jenž se velmi liší od běžné společnosti. V Kauflandu nenarazíte jen na běžné seniory, kteří chtějí každý čtvrtek ušetřit díky letákovým akcím. Škála je to široká, a tak se pojďme společně podívat na to, koho všechno můžete v tomto oblíbeném německém supermarketu potkat v běžné otevírací době.

Martin Miko
Martin Miko 4.1.2019, 15:26

1. Mulletí rodinka

Je zvláštní, že v Kauflandu narazíte (v porovnání s ostatními obchodními řetězci) na největší koncentraci lidí s mulletem na hlavě. Na tomto účesu samozřejmě není nic špatného, jelikož hřeje krk a zepředu vypadáte seriózně. Jedině v Kauflandu však narazíte na celé rodiny, které do velkoobchodu přijely shánět potravu. Otec disponuje krátkým mužským mulletem, matka má delšího mulleta až na záda, a pak je tu také malý Honzík, jemuž jeho urozený účes teprve narůstá. Možná má zatím jen copánek.

2. Pivař

Muž s čepicí ve tvaru pivní zátky, který na sobě má reklamní triko svého oblíbeného pivovaru, se jako pivař mezi lidmi nezapře. Většinou přichází se dvěma prázdnými basami, jež má v plánu vyměnit za plné. Řídí se samozřejmě tím, že kupuje, co je právě v akci. K nákupu přikládá ještě jednoho lahváče na cestu pro zahnání věčné žízně.

3. Nejzmalovanější prodavačka na světě

Tato žena stráví předtím, než jde do práce, v koupelně nejméně dvě hodiny. Přes vrstvy make-upu se její tvář ztratí a vy byste měli problém ji poznat, i kdyby to byla vaše matka. Když markuje zboží, slyšíte hlasité cvakání od umělých nehtů na desítky metrů. Kdyby stála u trasy v Dubí, nebyl by žádný problém si ji splést s prodejnou ženou.

4. Tříkoruňák

O tomto typu člověka jsme vás už informovali v rámci článku o typech osobností, které nejčastěji potkáte v Sudetech. Rád postává před Kauflandem a netrpělivě čeká na příležitost, až se vás bude moct zeptat, jestli nemáte tři koruny na rohlík. Když mu rohlík koupíte, tak se urazí a naštvaně ho hodí do odpadkového koše.

5. Aktivní důchodce

Není nic horšího než aktivní důchodce s letákem, který pečlivě studoval dva dny a má v něm zakroužkované slevy společně s instrukcemi od manželky. Jakmile nenajde nějaké zlevněné zboží v regálu, začne otravovat zaměstnance Kauflandu a dožadovat se toho, pro co přišel. Když se dozví, že je zboží vyprodané, nechá si zavolat vedoucího a začne si nahlas stěžovat.

6. Byznysmeni z Vietnamu

Do Kauflandu nabíhají povětšinou ve večerních hodinách, když zavřou večerky. Zaměřují se na velké množství zboží v akci, které koupí, a následně vám jej prodají za běžnou cenu. Nic proti tomu, každý se musí nějak živit. Nicméně tyto praktiky spoustu lidí štvou, jelikož jim vadí, že na ně nezbude.

A zde je 5 životních pravd, které jsme si odnesli z letošního barrandovského Silvestra s Jaromírem Soukupem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články